Nowe portfolio.

Serdecznie zapraszam do nowego portfolio na całkowicie nowej stronie. Duże zdjęcia w rozmiarze do 1500 pix na dłuższym boku, nowa muzyka i nowy układ nawigacji mam nadzieję będzie miłym dodatkiem dla wszystkich odwiedzających.

Portfolio ślubne w całości zostało utworzone ze zdjęć wykonanych w 2010 r. Oczywiście jak to bywa na początku mogą pojawić się jeszcze jakieś niewielkie niedociągnięcia, które sukcesywnie będę usuwał.

Wszelkie uwagi i opinie oczywiście są mile widziane. Sama strona będzie jeszcze w najbliższym czasie nieco rozbudowana ale to już następnym razem.

Tymczasem zapraszam do odwiedzin. Bezpośredni link do strony znajduje się tutaj.

Oczywiście zachowana jest również dotychczas działająca strona z uwagi na dostępne tam inne galerie zdjęć jak i działające galerie klientów z roku 2010.

Całość wyboru docelowego miejsca wizyty jest pod linkiem www.fotoszubi.pl

P.S. No i był falstart.

Strona pracowała opornie, zdjęcia ładowały się długo a nawigacja niemal nie działała poprawnie .. czyli opinie oglądających szybko zweryfikowały niedociągnięcia. Kolejne  kilka godzin pracy spędzone przy powtórnym opracowywaniu zdjęć mam nadzieję zakończą ten problem.

Strona została raz jeszcze przebudowana i powinna działać już dużo lepiej. Udało mi się tym samym zachować duże rozmiary zdjęć co było dla mnie również bardzo ważne – dla osób mających większe monitory mam nadzieję będzie to duży plus nowego portfolio.

Raz jeszcze zapraszam do odwiedzin i opiniowania.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Ostatnie wpisy