BOX autorski

Kiedy przygotowuję album dla klientów z ich zdjęć ślubnych mam poczucie pewnej poprawności przy dobieraniu zdjęć.

I tak jeśli było wykonywane zdjęcie grupowe dobrze by pojawiło się w albumie, zdjęcia w ramach błogosławieństwa, przysięgi, tortu, etc. ..

Nie zawsze mogę dowolnie interpretować zlecenia jakie fotografowałem w ramach przygotowywanego ostatecznie materiału końcowego w albumie tradycyjnym czy fotoksiążce.

Jakiś czas temu pojawiła się koncepcja, którą teraz powoli zaczynam wprowadzać w życie a mianowicie BOX autorski.

Jest to gustowne pudełko wraz z moim autorskim wyborem zdjęć w ilości od 2o do 30 odbitek.

Pudełko dodatkowo będzie w sobie skrywało miejsce na pamięć USB w postaci karty na której oczywiście znajdować się będzie materiał zdjęciowy oraz prezentacja multimedialna..

Wszystkie zdjęcia zostaną ponumerowane tak, by kolejność ich oglądania była z góry narzucona a przez to by moja opowieść była prowadzona wg pewnej narracji.
Mam nadzieję, że pomysł się spodoba a wszyscy, którzy otrzymają tak przygotowany materiał będą mieli kolejne powody do uśmiechu.

Poniżej zdjęcia samego pudełka wraz z przygotowanym materiałem zdjęciowym, przykładowy materiał został w pełni opracowany jako zdjęcia czarno białe.

Zanim materiał o którym wspomniałem wcześniej, pokażę najnowszy BOX z kartą pamięci USB funkcjonującą od początku 2015r.

 

Wersja aluminiowa karty USB widoczna na poniższych zdjęciach została zastąpiona wersją czarną posiadającą 10 letnią gwarancję. Postanowiłem jednak nie usuwać poniższych zdjeć z uwagi na pudełko, które w tej formie funkcjonuje cały czas.

untitled_001-2
untitled_002-2untitled_003-2

 

4 komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *