Sesje zagraniczne

Zdjęcia ślubne są wyjątkową pamiątką nie tylko dla Państwa Młodych, ale również dla ich rodziny i przyjaciół. Wspomnienie zachowane w zdjęciach na kartach albumu lub fotoksiążki można przywołać w każdym momencie, a ja sprawiam, że fotografie ślubne są naprawdę wyjątkowe. Dbam o każdy szczegół zdjęć ślubnych, ale również plenerowych, bo to doskonała okazja do tego, aby Państwo Młodzi mogli razem przeżyć wspaniałą przygodę. Proponowane przeze mnie plenery realizuję nie tylko w Warszawie, każdym zakątku Polski ale także ze granicą. W mojej ofercie znajdują się sesje przygotowywane i dobierane w zależności od wymagań Klientów.

Wykonam sesje fotograficzne ślubne plenerowe w wybranym zakątku świata, tam gdzie często powracacie wspomnieniami bądź jest to Wasze wymarzone miejsce, zabiorę Was w fotograficzną podróż wcześniej przejmując całą pracę organizacji wyjazdu i pobytu byście o nic nie musieli się martwić i by nic Was nie zaskoczyło.

Zawsze zachęcam Parę Młodą aby dzieliła się swoimi pomysłami na realizację sesji, aby w pełni oddała to czym się interesują i co lubią, by na zdjęciach pojawiły się Wasze marzenia.

Zdjęcia z pleneru mogą być przygotowane wraz ze zdjęciami wykonanymi w ramach reportażu i dostarczone przeze mnie w tradycyjnym albumie, fotoksiążce fotograficznej lub na nowoczesnych nośnikach, aby w jeszcze prostszy sposób móc dzielić się wspomnienia ze swoimi bliskimi.

Oczywiście realizuję sesje zdjęciowe plenerowe również w ramach oddzielnej usługi, tak by osoby którym nie mogę wykonać zdjęć z reportażu mogły cieszyć się wspaniałymi profesjonalnymi fotografiami wykonanymi na sesji po ślubie, by mogły skosztować wspaniałej przygody przy okazji sesji zagranicznych na które już teraz Wszystkich zapraszam.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *