fotografii o krok dalej

Jeśli masz już podstawową wiedzę z podstaw fotografii, potrafisz płynnie obsługiwać aparat fotograficzny, potrafisz korzystać z możliwości jakie udostępnia nam lustrzanka czy aparat z ręcznymi ustawieniami parametrów, nadal nie jesteś zadowolony z wykonanych zdjęć – warsztaty z fotografii o krok dalej mogą być właśnie dla Ciebie.

Dwudniowe warsztaty pozwolą spojrzeć na swoje podejście w fotografii w nieco inny sposób. Trudne sytuacje zdjęciowe, zbyt oczywiste ujęcia, braki umiejętności w przygotowaniu zdjęć podczas obróbki; to wszystko ale i jeszcze więcej zostanie omówione podczas trwania warsztatów.

Głównym tematem będzie realizacja zdjęć w różnych sytuacjach, analiza możliwości i innego podejścia do oczywistych tematów.

Podczas warsztatów trwających około 12h będzie m.in.:

  • omówienie zasad kompozycji,
  • wstępne omówienie tematów zdjęć do realizacji podczas warsztatów,
  • praktyczny etap realizacji zdjęć (zdjęcia sytuacyjne, portret, pejzaż) z bieżącym omawianiem możliwości i koncepcji,
  • etap selekcji i omówienia wykonanych zdjęć przez uczestników,
  • przygotowanie wyselekcjonowanych zdjęć z omówieniem najważniejszych funkcji i możliwości programów do obróbki.

Warsztaty te nie będą miały tak jak w prowadzonych przeze mnie warsztatach z “fotografii na dobry początek” ścisłego harmonogramu zajęć.  Uczestnicy niejako określą

podczas pierwszego etapu zajęć najważniejsze problemy z jakimi się borykają i tematy jakie stanowią dla niech największy problem przy realizacji zdjęć.

Późniejszy etap praktycznych zajęć zostanie poprowadzony tak, by jak największą ilość wskazanych zagadnień omówić i zrealizować poprzez wykonywane zdjęcia.

Warsztaty są kontynuacją dla tych ,którzy uczestniczyli w warsztatach z “fotografii na dobry początek” ale i dla tych, którzy mając bardzo dobrze opanowaną wiedzę i umiejętność swobodnego użytkowania aparatu nie potrafią nadal uzyskać bardziej zadowalających efektów swoich zdjęć.

Uczestnicy warsztatów muszą posiadać swój aparat fotograficzny.

Koszt udziału w warsztatach to 725 zł od osoby.

Osoby biorące udział w poprzednich edycjach warsztatów mogą wziąć udział w warsztatach w cenie 295 zł.

Organizator zapewnia napoje, przekąski i posiłek w trakcie warsztatów.

Dla osób, które uczestniczą w warsztatach będzie udostępniony panel dyskusyjny do późniejszego omawiania pojawiających się jeszcze zagadnień z zakresu tematyki warsztatów.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania swojego zgłoszenia:

Imię i nazwisko (wymagane)

Termin warsztatów z fotografii o krok dalej:
 marzec 2015 inny termin

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Napisz kilka informacji o tym co Cię interesuje w fotografii, jakim aparatem najczęściej wykonujesz zdjęcia i co sanowi dla Ciebie największą trudność kiedy te zdjęcia wykonujesz.

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

*

*