Karolina i Radek – ślub z bajki

 

Zapraszam na szeroką odsłonę zdjęć jakie miałem okazję wykonać na pięknym ślubie Karoliny i Radka. Ten wyjątkowy dzień przezywali naprawdę wyjątkowo i zorganizowali sporą ilość dodatkowych atrakcji by jeszcze bardziej upiększyć to wydarzenie.

Jak zauważycie już na samym początku materiału w tle pojawią się konie, na początku na kubku, w pokoju, pod maską no i na sesji. Karolina jest pasjonatką tych pięknych zwierząt tak w domu jak i poza kiedy dogląda swoich pięknych zwierząt poza miastem, Radek woli koniki te schowane pod maskami szybkich i mocnych samochodów.

Na początek dla mniej wytrwałych poniżej skrót materiału zdjęciowego w ramach 30 zdjęć nieco inaczej pokazanych, obrobionych; zdjęć mających w skrócie zobrazować całość zlecenia jakie realizowałem. Po rozwinięciu postu klikając „pokaż całość” będzie szansa zobaczenia niemal 160 ujęć i barwnej opowieści, zapraszam.

Przyjęcie weselne zostało wzbogacone o dodatkowe elementy jak występ zespołu Akcent, bufet kawowy z prawdziwie włoskimi kawami, czy dodatkowa kuchnia z daniami włoskimi.

Zapraszam do oglądania dalszej części materiału.


Miejsce ślubu i przygotowań: Łaskarzew, parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łaskarzewie,

Organizacja i koordynacja oprawy ślubu i wesela: Aspire – Kompleksowa Organizacja Ślubów i Wesel

Przyjęcie weselne: Dom Weselny Nowy Pilczyn

Oprawa muzyczna: Zespól muzyczny Aneks

Fotograf ślubny Warszawa

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj