Ewa i Andrzej – sen o Paryżu

Wspominając kameralny ślub Ewy i Andrzeja mam w głowie wspomnienia o dwojgu młodych i zakochanych osobach zamieszkujących na stałe w południowej części Francji. Polacy, młodzi i szukający swojego miejsca z dala od ojczyzny, pracujących i uczących się nowego życia w innym kraju, kraju w którym zapragnęli również związać się przysięgą małżeńską w oczekiwaniu na swoje dziecko.

Zapraszam do obejrzenia poniższych zdjęć pokazujących, że warto spełniać swoje marzenia. Ewa chciała mieć piękny kameralny ślub w Paryżu, Andrzej postanowił spełnić marzenie swojej narzeczonej i w towarzystwie świadków oboje wypowiedzieli słowa przysięgi w konsulacie Polski w Paryżu.

To była skromna i bardzo osobliwa uroczystość, którą miałem okazję fotografować a następnie udać się z nowo zaślubioną parą na krótką sesję zdjęciową w Paryżu. Mając na uwadze Ewę i oczekiwanie na dziecko nie mogliśmy pracować zbyt długo i zbyt intensywnie, zrealizowaliśmy jednak mam nadzieję przyjemny i ważny materiał fotograficzny, który po latach oby stanowił ważną pamiątkę tego wyjątkowego dla nich dnia.

Na początku jednak, zapraszam na krótki spacer nocą po Paryżu. Można jak się okazuje nawet jednej nocy odwiedzić sporą ilość miejsc w Paryżu nawet przy mało sprzyjającej pogodzie, co uczyniłem w przeddzień realizowanego zlecenia dla Ewy i Andrzeja.

Po tym krótkim spacerze czas na zdjęcia wykonane w ramach reportażu ślubnego w Paryżu jak i sesji zdjęciowej ślubnej.
Fotograf ślubny Warszawa

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj