Alicja i Grzegorz reportaż w dniu ślubu, nie pozwólcie mi się nudzić!

Reportaż w dniu ślubu.

Chcę Wam dziś zaprezentować kolejny zestaw wybranych zdjęć ze ślubu tym razem reportaż Alicji i Grzegorza.

Wszystko miało miejsce w październiku 2017r. i najlepszym ze sposobów rozpoczęcia nowego sezonu jest zaprezentowanie ostatniego ze zleceń ubiegłego sezonu.

Jako fotograf ślubny mam okazję uczestniczyć w wielu różnych zleceniach, fotografować różnorodne śluby i wesela. Zawsze najlepiej mi się pracuje wówczas, gdy pracy jest bardzo dużo i kiedy uśmiech ten naturalny i prawdziwy mogę obserwować na twarzach wszystkich.

Sposobów na to, by już nie tylko czas ślubu czy przygotowań ale i przyjecie weselne niemal kipiało szczerymi emocjami zgromadzonych gości jest naprawdę sporo. Niektóre z ważnych aspektów mających na to wpływ już opisywałem w poprzednich postach na blogu. Dziś chcę zwrócić Wam uwagę na jeszcze jeden element tej układanki.

Jak wpłynąć na lepszą zabawę gości.

Kiedy po ceremonii ślubu powracacie już na salę przyjęcia weselnego niezmiernie ważne jest, by uzgodnić z zespołem weselnym by ten po uroczystym wprowadzeniu Was i gości zrobił sobie dłuższą przerwę!

Kiedy jest moment obiadu, poczęstunku zgromadzeni goście potrzebują czasu na zwykłe poznanie się przy okazji spożywanego posiłku, potrzebują czasu na chwilę rozmowy i wyrażenia swoich emocji, na chwilę odpoczynku i na spokojną chwilę przed dalszą zabawą.

To najlepszy czas by w tle po prostu było słychać tylko cichą muzykę a nie głośną grę zespołu. Zgromadzeni goście przy okazji posiłku mogą ze sobą porozmawiać, poznać się i w spokoju zjeść obiad.

Pisze o tym, ponieważ część zespołów w tym czasie rozpoczyna etap tzw. biesiady grania, często też zmuszania gości do zabawy przy stołach kiedy oni mają chęć zwyczajnie zjeść obiad, czas na zabawę przecież niebawem przyjdzie.

Przy okazji ślubu Alicji i Grzegorza pojawił się prowadzący całość przyjęcia wodzirej, za jego sprawą zespół został „zmuszony” do tej chwili spokojnego konsumowania posiłku przy swoim stole a gości w spokoju posilali się przy akompaniamencie muzyki stanowiącej tło, muzyki cichej i pozwalającej na rozmowy, na poznanie się.

Kiedy wszyscy mają okazję na spokojnie porozmawiać, mają możliwość posilić się i poznać nawzajem mają później też ochotę na wspólną zabawę i okazywanie swoich emocji, radości.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj