Sylwia i Daniel – reportażowy zapis z dnia ślubu.

Reportażowy materiał ślubny

Tak naprawdę dla mnie w reportażu najważniejsze się to, by opowiadać zdjęciami. Te wszystkie sytuacje i wydarzenia jakie obserwuję zamykam w kadrach zdjęć. Tutaj nie ma znaczenia to gdzie odbywa się ślub i w jakim stylu. Co więcej, wizualnie niby lepiej pracuje się w miejscach, które potrafią wywołać u oglądających wielkie łał!

Wychodzę jednak z założenia, że w tej fotografii a dokładnie w reportażu ślubnym najważniejsze są prawdziwe historie. To jest opowieść, gdzie powinny dominować uczestnicy ze swoimi emocjami, swoim prawdziwym życie, powinni być sobą.

To jak przygotowany jest ten dzień wiemy, że jest bardzo różnie. Niezależnie jednak od tego czy dominuje ten czy inny styl lub nie dbamy o styl a o swój komfort i samopoczucie, każdy z tych przypadków przecież ma nieść zadowolenie dla pary młodej. To własnie oni powinni być najważniejsi tego dnia a zdjęcia powinny pokazywać w sposób i estetyczny i elegancki piękno tego dnia jakie przezywają.

Zachęcam dziś do poznania dnia Sylwii I Daniele, którzy cudownie tego dnia potrafili się bawić i uśmiechać nawet przy okazji padającego deszczu.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj