Magda i Kamil reportaż w dniu ślubu – Hotel Warszawianka

Reportaż w dniu ślubu

Z przyjemnością zapraszam dziś do odsłony materiału zdjęciowego z dnia ślubu Magdy i Kamila.

Kiedy rozpoczyna się ten dzień, dzień realizacji reportażu ślubnego i uroczystych chwil dla Pary Młodej, nigdy nie wiem co tak naprawdę mnie czeka. W dniu ślubu Magdy i Kamila już od samego początku tętniło życie. Pomimo, że nie od razu pomieszczenia wypełniały się osobami to ci, którzy byli wypełniali pomieszczenia pozytywna energią i uśmiechem.

Ostatnie dni września nie zawsze zwiastują dobrą pogodę lecz tego dnia pomimo lekkiego chłodu o poranku wszystko przebiegało bardzo dobrze. Oczywiście to sprzyjało planom ślubu cywilnego na tarasie hotelu Warszawianka, gdzie zostało już wszystko wstępnie przygotowane.

Czasami zastanawiam się skąd biorą się różnice w emocjach jakie mam okazję obserwować tego dnia. Czasami dominuje stres i obawy czy wszystko się uda, czasami jak tutaj spokój, uśmiechy i niejako luz organizacyjny, że wszystko jest jak być powinno.

Zawsze przy udziale tak pozytywnych emocji obecni gości również jak by odwdzięczają się tym. Parkiet wówczas wypełnia się nie tylko ludźmi ale ich pozytywną energią u śmiechami, zabawa jest jak by taka bardzo naturalna, szczera i prawdziwa.

Zapraszam do oglądania wybranych poniżej zdjęć, zapraszam do czerpania z tej energii, pozytywnej energii jaką fundują poniżej Magdalena i Kamil.

 

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj