Reportaż ślubny Katarzyny i Pawła – Błażejówka

Reportaż ślubny, przyjęcie w Błażejówce.

Nadszedł czas gdy chcę zaprezentować zdjęcia z dnia ślubu Katarzyny i Pawła.

Pamiętam nasze pierwsze spotkanie i podobnie jak z innymi klientami tak z Katarzyną i Pawłem rozmawialiśmy o wielu aspektach mających wpływ na to jak może wyglądać ten dzień.

Pomimo, że mieszkam bardzo blisko nie fotografowałem do tej pory przyjęcia w Błażejówce w Chotyni gdzie nieopodal znajduje się Dwór Chotynia – tutaj bywałem dość często.

Miejsce sprzyjało pomysłom jakie miała w głowie Katarzyna. Mogłem tylko podpowiedzieć nieco swoich przemyśleń by tego dnia cieszyć się rewelacyjną atmosferą i wydarzeniami w pięknie przygotowanym miejscu przyjęcia.

Nie będę się jednak dłużej rozpisywał. Za zgodą Katarzyny pozwolę sobie zacytować wpis z jej profilu na FB z początku stycznia 2020r. za co serdecznie dziękuję:

„Już po pierwszej rozmowie telefonicznej z tym Panem wiedziałam, że jest naszym kompanem do zrealizowania naszego wymarzonego wesela. Rzucał pomysłami jak z rękawa, a ja starałam się notować na bieżąco 😁 nie spodziewałam się, że po części to nasz Fotograf będzie razem ze mną WEDDING PLANNER’em ale po prostu mamy szczęście do ludzi.
To nie jest zwykły Fotograf – tylko artysta, który zamienia fotografie w jedną wielką opowieść. Można poczuć emocje, które zostały uwiecznione na zdjęciach
A nasza sesja plenerowa?
Przerosła nasze oczekiwania 
Jeśli szukacie właśnie fotografa na swój ślub – polecamy bardzo!”

Za tak piękne przygotowanie sali odpowiada Ładne Rzeczy – Cuda Wianki do współpracy z którymi zachęcam serdecznie!

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj