Wrześniowy ślub Asi i Przemka – fotorelacja (reportaż i plener) Mińsk Mazowiecki

Fotorelacja (reportaż i plener) Mińsk Mazowiecki, Pogorzel

Asia i Przemek, ślub: Mińsk Mazowiecki

Przyjęcie ślubny: ZIUBIAKOWA Karczma – Pogorzel

Fotografia ślubna pasjonuje mnie możliwością uczestnictwa w tak podniosłej chwili, gdy zaczyna się  wspólna droga dwojga osób.
Fotografując szukam emocji, szukam tego co prawdziwe i szczere a tym samym piękne w swojej prostocie. Nigdy nie wiem czego mogę się spodziewać.

Przebieg tego dnia bywa podobny lecz zawsze różny przy każdej realizacji. Różnice są w miejscach, osobach, emocjach, sposobie organizacji wydarzenia czy samego jego przebiegu.
Dzień ślubu, przyjęcia weselnego to unikalne momenty z niezwykłą aurą, pięknem, które mam okazję zatrzymywać w obrazie. Uwielbiam nieplanowane zmiany akcji więc jestem blisko by niczego nie pominąć.

Cieszę się, że to piękno stanowi o istocie mojej pracy. Możliwość uczestniczenia w jednym z najważniejszych etapów  życia dwojga osób to ogromny przywilej, odpowiedzialność, szczęście i motywacja do pracy. To mój sposób by praca była przyjemnością.

Wykonując zdjecia wnosimy w ten obraz swoje życie, własną wrażliwość na otaczający nas świat i zdarzenia. Ta wrażliwość, widzenie świata to znowu efekt tego jak nasze życie wyglądało. Nie można nauczyć się tej wrażliwości na żadnych warsztatach, szkoleniach.

Dla tych, którzy chcą poznać moje inne fotograficzne realizacja zapraszam na moją drugą stronę: https://www.szubinski.pl/

Asia i Przemek w kilkudziesięciu zdjęciach z dnia swojego ślubu i sesji plenerowej m.in. we wrzosach poniżej:

 

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj