Aneta i Konrad – fotorelacja z dnia ślubu wraz z sesją ślubną na Sycylii

Fotorelacja, reportaż z dnia ślubu Anety i Konrada, sesja ślubna na Sycylii.

Dzisiejszego dnia z przyjemnością zapraszam do odwiedzin wpisu, gdzie zamieszczam krótką fotorelację z dnia ślubu Anety i Konrada.
Piękna pogoda sprzyjała przygotowaniom, choć czułem nieco stresu u pary młodej.

Co jest dla mnie ważne gdy realizuję zdjęcia dla moich klientów.
Moja praca ma być neutralnym nie chcę i nie wpływam na przebieg wydarzeń tego dnia. Nie kreuję i nie narzucam tego jak maja się zachowywać, jak tego dnia funkcjonować i co mieli by robić.

Wiem jak bardzo stało się obecnie spopularyzowane  to, by para młoda w dniu ślubu wykonywała niejako wg scenariusza pewne czynności.

Przygotowany szampan w domu pani młodej czy konik u pana młodego, już tylko czekają by otworzyć butelkę i wznieść toast wg scenariusza, ja jednak tego nie tworzę, nie kreuję i jestem daleko od tego, by takich zdarzeń oczekiwać.

To jest dzień, kiedy para młoda powinna móc być sobą. Para młoda ma swoje oczekiwania, potrzeby, maja tez swoje marzenia – wszystko to jest dla mnie ważne, zawsze wykonam zdjęcia o które zostanę poproszony, w każdej innej sytuacji jestem niemal cieniem wokół pary młodej.

Dla mnie najważniejsze jest to by wyłapywać ciekawe sytuacje, zauważone pokazać na zdjęciach z tego dnia. To trudniejszy sposób pracy, bardziej wymagający, tworzenie prawdziwych opowieści i fotorelacji z dnia ślubu.

Lata doświadczeń pozwalają mi na bycie blisko wydarzeń, obserwuje, dostrzegam, fotografuję i tak od początku gdy pojawię się na przygotowaniach aż do samego końca, gdy opuszczam salę weselną, często nawet wówczas nadal na szyi spoczywa aparat w gotowości do pracy.

Z Aneta i Konradem wybraliśmy się na sesję zdjęciową do Katanii na Sycylii. To tam spędzając czas mieliśmy punkt do wyprawy w miejsca, gdzie realizowaliśmy sesję ślubną.

Taormina a następnie dalsze okolicy Syrakuz – zapraszam do obejrzenia poniższych zdjęć.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj