Fotoksiążka

Zapraszam do poznania przykładowych realizacji fotoksiążek. Znajdziecie w nich nie tylko pięknie zaprojektowane wnętrze ale również i wykorzystane projekty do zadruku rozbiegówek jak i zadruk płótna okładki.

Przy realizacji fotoksiążek wszystko jest projektowane z myślą o Waszych potrzebach i oczekiwaniach. Obwoluta ochrania przygotowaną okładkę z płótna, często personalizowaną zadrukiem. Karty szyte tak, by estetyka i funkcjonalność były na najwyższym poziomie. Projektując układ zdjęć dbam o to, by tworzyć ciekawą opowieść tego co miałem okazję obserwować i fotografować.

Poniżej chcę zaprezentować jedną z realizacji fotoksiążki w wersji rozkładanej na płasko tzw. Flatbook classic. Prezentowany książka została zaprojektowana na 144 stronach i wykonana w 2 formatach: 33×28 cm i 24×20 cm. Zachowanie proporcji rozmiaru pozwoliło na wykorzystanie projektu głównej książki w 2 pozostałych mniejszych egzemplarzach.

Do całości na prośbę klientów zostały wykonane dodatkowo opakowania na DVD wraz z okazjonalną książeczką 15 stronicową (16 strona wykorzystana do przyklejenia do okładki DVD).

Ilość zamówionych boksów DVD odpowiada ilości osób, którym Para Młoda chce w ten sposób podziękować za udział w ich uroczystości.

Oczywiście ważne jest tez to, że na każdej płycie zostały nagrane zdjęcia jakie Para Młoda otrzymała oraz prezentacja multimedialna.

Zachęcam przy okazji do jej obejrzenia:

 

 

Fotoksiażki zostają standardowo zabezpieczone obwolutą, która poza funkcją ochronną okładki stanowi również  dodatek wpływający na estetykę produktu.

Aby dokładnie poznać produkty jakie mogę wykonać w tej technologi proponuję zapoznać się z katalogiem producenta KrukBook

 

Ponieważ najczęściej oferuję i wykonuję książki otwierane na płasko w których wykonanie wyklejki możliwe jest tylko w kolorze białym, ecri i czarnym postanowiłem przygotować wzory do wykonania zadruku wyklejki co jest realizowane już przez producenta.

Link na stronę z przygotowanymi przeze mnie wzorami do wyboru i zadruku wyklejki podczas personalizacji książek.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *