Wedding Photo session in ROME.

Zapraszam do odsłony materiału z sesji plenerowej wykonanej w Rzymie. Bohaterami poniższych zdjęć są Ewa i Sławek, którzy gościli w ostatnim czasie  w poprzednich wpisach na blogu. Wyjątkowość tego zlecenia polegała m.in. na fakcie wspaniale spędzonych kilku dnia w towarzystwie Ewy i Sławka jak również Magdy i Michała – ich świadków z dnia ślubu.

Podczas sesji zdjęciowej pracowała ze mną moja małżonka Marzenka, której szczerze chcę w tym miejscu podziękować za wytrwałość i pracę przez cały dzień realizacji tego zlecenia.

Oczywiście gdyby nie decyzja Ewy i Sławka co do wcześniej proponowanego rozwiązania realizacji sesji plenerowej poza granicą Polski, nie mógł bym dzisiejszego dnia pokazać poniższego materiału.

Ewo, Sławku – dziękuję. Dziękuję za taką możliwość realizacji zdjęć dla Was ale i za wspaniałe towarzystwo podczas mojego i Marzenki pobytu w Rzymie przez te kilka dni.

P.S. Wspomniałem powyżej o Magdzie i Michale .. ponieważ są oni jeszcze chwilę przed własnym ślubem to za kilka dni pozwolę sobie raz jeszcze zaprosić do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z Rzymu, tym razem właśnie w roli głównej pojawią się Magda i Michał, którym za dzielne towarzyszenie nam podczas sesji plenerowej również serdecznie dziękuję.

 

Wedding Photography in Roma.

Fotograf ślubny Rzym, Włochy.

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Ostatnie wpisy