Monika i Maximilliana oraz ich rodzice Iwona i Eryk – sesja rodzinna

Często szukamy wspaniałych miejsc i lokalizacji do wykonania zdjęć a wystarczy to co mamy w najbliższej okolicy. Z Iwoną i Erykiem oraz ich dziećmi Moniką i Maksymilianem spotkaliśmy się na obrzeżach Warszawy by wykonać sesję rodzinną. Po kilku minutach jazdy samochodem odwiedziliśmy park wraz z placem zabaw dla dzieci i zaczęliśmy fotograficzną przygodę.

Mam nadzieję, że Iwona i Eryk wraz z dziećmi powrócą do Norwegii z miłymi wspomnieniami z Polski ale i z emocjami zapisanymi w zdjęciach jakie dla nich wykonałem.

Tu powinienem jeszcze dodać, że cała rodzinka na stałe mieszka właśnie w Norwegii ale tak dzieci jak i Eryk – Norweg z pochodzenia – doskonale rozumieją język polski.

Zapraszam do oglądania tego poniższego materiału, inne zdjęcia z tej sesji są dostępne na fanepagu:

fotograf warszawa, sesja w plenerze, zdjęcia rodzinne, sesje zdjęciowe, Dariusz Szubiński fotograffotograf warszawa, sesja w plenerze, zdjęcia rodzinne, sesje zdjęciowe, Dariusz Szubiński fotograffotograf warszawa, sesja w plenerze, zdjęcia rodzinne, sesje zdjęciowe, Dariusz Szubiński fotografFotoszubi fotograf Warszawa, sesja zdjęciowe, fotograf ślubny Garwolinfotograf warszawa, sesja w plenerze, zdjęcia rodzinne, sesje zdjęciowe, Dariusz Szubiński fotografFotoszubi fotograf Warszawa, sesja zdjęciowe, fotograf ślubny Garwolin

Fotografia rodzinna Warszawa, Garwolin, Polska, Norwegia.

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj