Magda & Michał WEDDING SESSION IN GENOA

Zapraszam do obejrzenia 10 minutowej prezentacji z wykonanych zdjęć podczas sesji ślubnej dla Magdy i Michała. Sesja plenerowa została wykonana na wybrzeżu liguryjskim we Włoszech. Jest to już kolejna sesja zdjęciowa poza granicami Polski, wcześniej był Rzym i Paryż tym razem  Genua.

Realizacja takiej sesji to nie tylko chęć wykonania zdjęć w bardzo fajnym i ciekawym miejscu, to również spore przedsięwzięcie organizacyjne które często jest w całości po mojej stronie.

Osoby myślące o realizacji swojej sesji zdjęciowej poza granicami Polski zapraszam już teraz do kontaktu. Wspólne określenie miejsca i koncepcji, poszukiwanie najlepszej alternatywy dotarcia do miejsca docelowego, szukanie atrakcyjnych cenowo rozwiązań – wystarczy się zdecydować – pomogę zorganizować całość przedsięwzięcia.

 

Zapraszam również do obejrzenia innych sesji zagranicznych jakie były już publikowane na blogu:

1. Sesja narzeczeńska w Paryżu realizowana dla Ani i Jarka

2. Sesja narzeczeńska dla Magdy i Michała wykonana w Rzymie

3. Sesja plenerowa Ewy i Sławka w Rzymie

Dla tych, którzy jednak nie zdecydują się na 10 minutowy pokaz poniżej przedstawiam 20 z wybranych zdjęć tego zlecenia:

sesja ślubna Genua, zdjęcia we Włoszech, sesja zdjęciowa Włochy, fotograf na ślub warszawasesja ślubna Genua, zdjęcia we Włoszech, sesja zdjęciowa Włochy, fotograf na ślub warszawasesja ślubna Genua, zdjęcia we Włoszech, sesja zdjęciowa Włochy, fotograf na ślub warszawasesja ślubna Genua, zdjęcia we Włoszech, sesja zdjęciowa Włochy, fotograf na ślub warszawasesja ślubna Genua, zdjęcia we Włoszech, sesja zdjęciowa Włochy, fotograf na ślub warszawasesja ślubna Genua, zdjęcia we Włoszech, sesja zdjęciowa Włochy, fotograf na ślub warszawasesja ślubna Genua, zdjęcia we Włoszech, sesja zdjęciowa Włochy, fotograf na ślub warszawasesja ślubna Genua, zdjęcia we Włoszech, sesja zdjęciowa Włochy, fotograf na ślub warszawasesja ślubna Genua, zdjęcia we Włoszech, sesja zdjęciowa Włochy, fotograf na ślub warszawasesja ślubna Genua, zdjęcia we Włoszech, sesja zdjęciowa Włochy, fotograf na ślub warszawasesja ślubna Genua, zdjęcia we Włoszech, sesja zdjęciowa Włochy, fotograf na ślub warszawa

 

Wedding Photography Liguria,Milano,Genoa.

Sesje ślubne zagraniczne.

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj