Sylwia i Michał – zapowiedź z sesji plenerowej.

Bardzo dawno nie pokazywałem na blogu zdjęć z serii tzw. zapowiedzi. Tym razem jednak postanowiłem to uczynić i choć standardowo tego typu wpisy pojawiają się regularnie na moim fanpagu to tym razem jedno ze zdjęć wczorajszej sesji postanowiłem również opublikować w tym miejscu.

Zawsze staram się wpisywać w realizowaną sesję ślubną pewne elementy mocno związane z Parą Młodą, tak samo stało się i tym razem. Zapraszam za jakiś czas do pełnej odsłony tak tego ale i innych materiałów jakie po dokonanej obróbce są prezentowane na blogu.

Przez ostatnie lata udało mi się wykonać naprawdę bardzo dużo ciekawych zleceń sesji ślubnych, mam jednak nadzieję że te najciekawsze nadal są przede mną. Były już zdjęcia pod wodą w basenie, były zdjęcia ślubne nad morzem a nawet w pociętych zgliszczach kutrów rybackich … i w górach, zdjęcia na motorach krosowych, klasycznych, nowoczesnych i kładach; na łodziach i obok nich, były zdjęcia poza granicami choć na razie tylko w europie, były w starych stodołach, na sianie i na dachu wieżowca; za szybą i na szklanym dachu; tym razem w koparce i na koparce … i oby było jeszcze więcej takich ciekawych pomysłów i realizacji czego sobie życzę :)

Fotograf ślubny Warszawa, Wilga, Garwolin.

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Ostatnie wpisy