Asia i Grzesiek w fotograficznym skrócie.

Fotografia ślubna Warszawa, Garwolin

Zapraszam do odsłony zdjęć wykonanych dla Asi i Grześka. Dwoje radosnych osób zarówno w dniu ślubu jak i podczas realizacji sesji ślubnej plenerowej. Ślubne zdjęcia reportażowe w dniu ślubu realizowane były w kościele w Sobieniach Jeziorach, przyjęcie zaś w sali weselnej w Nowym Pilczynie.
Reportaż z dnia ślubu – tutaj opowiadanie historii poprzez odpowiednie składanie kadrów z wydarzeń jakie maja miejsce jest oczywistym sposobem realizacji zdjęć, sesja ślubna plenerowa była jednak całkowitym zaskoczeniem również dla mnie.
Początkowo mieliśmy wykonać sesję w Sobieniach Królewskich lecz pomimo ciekawego miejsca mając w pamięci dzień ślubu zdecydowałem się zaproponować nieco inny scenariusz zdjęć. Tak szybko jak weszliśmy na teren obiektów hotelarskich w Sobieniach Królewskich niemal tak samo szybko opuściliśmy to miejsce. Sesja rozpoczęła się w całkowicie nieplanowanej scenerii i miejscach. W tzw międzyczasie wypadła jeszcze przerwa i mogliśmy zakończyć realizację zdjęć bez najmniejszego planu w ich przebiegu. Jak się okazało szczęście nam sprzyjało do tego stopnia, że nawet w szczerym polu znaleźliśmy piekną czerwoną wersalkę i wspaniale upierzoną poduszkę ;)

Zapraszam do obejrzenia wybranych zdjęć jakie miałem przyjemność zrealizować dla Asi i Grzegorza.
Jeśli ktoś ma nieco odwagi – zachęcam też do pisania komentarzy tutaj na blogu tak, by pozostał po Waszych odwiedzinach jakiś ślad dla potomnych ;)

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj