Reportażowo 2013 – podsumowanie sezonu.

Zapraszam do ogromnego zestawienia zdjęć jakie udało mi się w trybie “szybkim” wyselekcjonować. Z niemal 12 000 zdjęć jakie w ramach reportaży przekazałem dla swoich klientów zapraszam do obejrzenia nieco mniejszej ich ilości w formie podsumowania sezonu 2013. Aby zobaczyć całość materiału wystarczy poniżej tekstu kliknąć, czytaj dalej … ale uwaga – zdjąć jest bardzo dużo !

Chciał bym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy decydując się na moje usługi powierzyli mi uwiecznienie jednych z najpiękniejszych chwil w ich życiu. To niesamowite uczucie i odpowiedzialność, zaszczyt i radość móc uczestniczyć w tych jakże doniosłych chwilach !
Kiedy przeglądałem zdjęcia w formie ich miniaturek dokonując wyboru zdałem sobie sprawę z faktu jak różnorodny był to dla mnie rok pracy. Czasami bardzo trudne warunki oświetleniowe, czasami dalekie wyjazdy, pośpiech i stres by zdążyć na czas … wszystko łączy się w niezapomnianą przygodę, możliwość przeżywania czegoś wyjątkowego, jak że bardzo osobistego dla każdego z tych, którzy uwierzyli we mnie powierzając mi fotografowanie swojej uroczystości ślubnej.

Chciał bym bardzo serdecznie i gorąco powiedzieć – DZIĘKUJĘ ! Mam tym samym nadzieję, że nikt nie zawiódł się na powierzonym mi zaufaniu.
Zdjęcia w zestawieniu nie są poukładane chronologicznie ciągiem zdarzeń, czasami nawet nie są chronologicznie ułożone nawet partiami danych zleceń ale mimo to wierzę, że nie zanudzę tych którzy zechcą zapoznać się z tymi zdjęciami.

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Ostatnie wpisy