Magda & Krzysztof – chwilę przed oddaniem zlecenia

Na dzień przed oddaniem pełnego materiału wykonanego dla Magdy i Krzysztofa zapraszam do oceny materiału w ramach 30 zdjęć zaprezentowanych poniżej.
Oddanie zlecenia dla Magdy i Krzysztofa zgrało się w czasie z wprowadzaniem w życie nowego produktu jakim będzie reprezentatywny materiał autorski.

Kiedy przygotowuję album dla klientów z ich zdjęć ślubnych mam poczucie konieczności pewnej poprawności przy dobieraniu zdjęć.

I tak jeśli było wykonywane zdjęcie grupowe dobrze by pojawiło się w albumie, zdjęcia w ramach błogosławieństwa, przysięgi, tortu, etc. .. Nie zawsze mogę dowolnie interpretować

zlecenia jakie fotografowałem w ramach przygotowywanego ostatecznie materiału końcowego w albumie tradycyjnym czy fotoksiążce.

Jakiś czas temu pojawiła się koncepcja, którą teraz powoli zaczynam wprowadzać w życie. Niestety na sezon 2014r. tylko 9 zleceń zostanie objęte tym projektem gdyż koszty realizacji są dość duże.

Reasumując docelowo klienci dla których będę realizował zdjęcia ślubne zawsze otrzymywać będą jako „dodatek” gustowne pudełko wraz z moim autorskim wyborem zdjęć. Oczywiście w ramach tych zdjęć to ja decyduję jakie to będą zdjęcia, jak przygotowane, jakie zestawienie. Wszystkie zdjęcia zostaną ponumerowane tak, by kolejność ich oglądania była z góry narzucona a przez to by moja opowieść była prowadzona wg pewnej narracji.
Mam nadzieję, że pomysł się spodoba a wszyscy, którzy otrzymają tak przygotowany materiał będą mieli kolejne powody do uśmiechu.

Materiał Magdy i Krzysztofa do BOXu autorskiego (tak chyba nazwę ten produkt), w całości zdecydowałem się zaprezentować jako zdjęcia czarno białe.

Zapraszam do oglądania.

Chciał bym też dodać, że zdjęcia ze zlecenia Magdy i Krzysztofa będą jeszcze gościły na łamach publikowanych postów na moim blogu by pokazać nieco szerszej wykonane zlecenie choć by sesji zdjęciowej w pięknych polskich Tatrach.

Fotograf ślubny Warszawa

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj