Wenecja z Asią i Piotrkiem – ślubna sesja zagraniczna

Pomimo, że będzie mocno tematycznie zapraszam do oglądania zdjęć z tegorocznej, kwietniowej sesji ślubnej zagranicznej w Wenecji.

Sesję zdjęciową przygotowałem i zorganizowałem a następnie wykonałem dla Asi i Piotrka, którzy w ubiegłym roku mieli swój przepiękny dzień ślubu – zapraszam do oglądania również i zdjęć wykonanych wówczas w ramach reportażu ślubnego na ich ślubie i przyjęciu weselnym – tutaj. Materiał wówczas zaprezentowany był w bardzo zwartej formie wybranych zdjęć do BOXu autorskiego.

Sesje zdjęciowe zagraniczne jakie realizuję mają przede wszystkim stanowić niezapomnianą przygodę, frajdę i satysfakcję dla moich klientów. Wybieram miejsca wraz z klientami, określamy zamysł czy klimat sesji i najczęściej w pełni organizuję całość wyprawy i plan sesji zdjęciowej.

Wenecja to wspaniałe miejsce nadal nie w pełni odkryte przy okazji zdjęć ślubnych, warto tu powracać i ponownie tworzyć wspaniałe zdjęcia dla tych, którzy cenią sobie niezapomniane i piękne wspomnienia zapisane na fotografiach.

Zapraszam do kontaktu, chętnie przygotuję taką przygodę dla każdego kto szuka nietuzinkowych miejsc i wspomnień przy realizacji sesji zdjęciowych ślubnych zagranicznych.

Wykonane sesje ślubne zagraniczne to m.in. Paryż, Wiedeń, Genua, Werona, Garda, Cinquaterre, Rzym, Wenecja, Londyn, Vernazza, Piacenza, Civitavecchia

… czyli Anglia, Francja, Austria, Włochy, …


 

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj