Ślub w plenerze Pauliny i Rafała

Z ogromną przyjemnością zapraszam Was do obejrzenia wyjątkowego materiału zdjęciowego jaki przygotowałem dla Pauliny i Rafała z ich uroczystości  ślubu i przyjęcia weselnego, któremu towarzyszyło piękno wokoło nas otaczającej przyrody.
Tego wyjątkowego przedsięwzięcia podjął się Hotel Las Woda w Wildze.

Na szczególny ukłon w stronę Pauliny i Rafała poza wspaniałym pomysłem, inicjatywą zasługuje też fakt, że niezależnie od pogody ten pomysł miał być zrealizowany. Nie było planu awaryjnego na wypadek deszczu czy zimna, wszystko miało być tak jak zostało to zaplanowane! Oni sami wspaniale, radośnie i bez najmniejszego stresu przeżywali ten dzień, cieszyli się i mieli ogromną przyjemność z tak pięknej, normalnej, luźnej, naturalnej formy ślubu i przyjęcia.
To wspaniałe doświadczenie móc towarzyszyć parze młodej w tak pięknym ślubie, ślubie plenerowym pośród pięknej przyrody, śpiewających ptaków i pięknych melodiach wygrywanych na saksofonie przez profesjonalnego muzyka Darka Małego.
Będąc fotografem ślubnym miałem okazję zapisywać tą historię w uchwyconych kadrach moich fotografii dla nich.
Ośrodek Las Woda znajduje się w niedalekiej odległości od Warszawy ale stanowi wspaniałą kryjówkę od codziennego miejskiego zgiełku.

Zapraszam do zapoznania się z moim poniższym wyborem w postaci 30 fotografii przygotowanych do boxu autorskiego, poniżej tego zestawu znajdzie się nieco szersza odsłona niemal 90 zdjęć.

Zapraszam serdecznie.

 

Poniżej szersza odsłona materiału.

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj