Ola i Mariusz – by zdążyć przed rocznicą :)

Dokładnie 15 sierpnia 2014 r. Ola i Mariusz przeżywali swój piękny dzień ślubu i bawili się na przyjęciu weselnym, które odbyło się w Stężycy na „Wyspa Wisła”. Zlecenie dla mnie w dużej mierze trudne, stresujące, wymagające; wszystko dlatego, że realizowałem zdjęcia z polecenia mojego kolegi po fachu Marcina Wróbla notabene bawiącego się tego dnia na tym że przyjęciu:) Oczywiście profesjonalne podejście mnie jako fotografa ślubnego wymagało by stanąć na wysokości zadania, co mam nadzieję mi się udało.

To co najbardziej uwielbiam, co daje mi poczucie zawodowego spełnienia to wspaniała atmosfera radości, spokoju, luzu, pogody ducha, szczęścia … W dniu ślubu trudno często zapanować nad stresem czy emocjami ale Oli i Mariuszowi udało się to w każdym możliwym momencie, wspaniała zabawa i radość tak przed jak i w trakcie samej uroczystości ślubu, wesela – dziękuję Wam za tak wspaniałe i piękne chwile, które z przyjemnością utrwalałem wykonując zdjęcia.

Zapraszam do chwil radości i wspomnień radosnych momentów z życia przy okazji oglądania zdjęć Oli i Mariusza.

P.S. Przed długi czas wpis był zabezpieczony hasłem. W tym czasie następowało uzgodnienie zdjęć, które mogą być opublikowane i choć chciał bym pokazać dużo większą ich ilość to wszyscy musimy zadowolić się poniżej przygotowanym zestawem ujęć.
Dziękuję Oli i Mariuszowi za zgodę na publikację choć tego niewielkiego zestawu, zestawu ujęć które i tak mam nadzieję oddadzą klimat tamtego czasu.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj