Polska, Anglia dwa bratanki – czli ślubne zdjęcia oraz bohaterowie dnia Joanna i Gareth

Z przyjemnością zapraszam do poznania Joanny i Garetha przy okazji publikacji poniższych zdjęć z ich dnia ślubu. Okazuje się, że niewielkie przyjęcia a do tego z gośćmi, którzy nie wzrastali w kulturze danego regionu potrafią zaskoczyć nietuzinkowymi sytuacjami na sali przyjęcia weselnego.

Miałem tak już wielokrotnie gdy na małych nieco innych ciekawych przyjęciach np. polsko-rosyjskie przyjęcie Very i Toma, polsko-amerykańskie Eweliny i Ronalda, kameralne przyjecie Pauliny i Rafała i wiele wiele innych, na przyjęciach takich dzieje się bardzo dużo tak na sali weselnej jak i przy stołach, w kuluarach. Przy okazji jednego z takich zleceń filmowiec pracujący w tym samym czasie stwierdził, nic ciekawego się nie dzieje a ja nie mogłem znaleźć czasu by przysiąść przy stole bo już same rozmowy gości obecnych były fascynującym tematem do zdjęć! :)

Podobnie było i na przyjęciu Joanny i Garetha, przy niewielkim przyjęciu sala zabaw weselnych aż kipiała od fascynujących układów sytuacyjnych zdarzeń tanecznych co wpłynęło też i na ilość pokazanych zdjęć poniżej.

Zapraszam więc do oglądania oraz do zapoznania się z pozostawioną też opinią po naszej współpracy jaką zostawili Joanna i Gareth.

Oczywiście nie sposób zapomnieć o DJ Blondi, który zagwarantował niesamowity klimat do wspanialej zabawy obecnych gości!

Miejsce tak urokliwe to Dwór Chotynia.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj