Ślub Płazówka, Zakopane i miłość do Tatr – Eliza i Daniel.

Eliza i Daniel wymarzyli sobie wspaniały ślub w górach. Wyszukana kameralna świątynia a raczej kaplica Św. Anny na Płazówce w okolicach Witowa, przyjęcie w góralskiej karczmie przy akompaniamencie muzyki góralskiej, sesja poślubna na szlaku górskich ścieżek.

Udowodnili sobie i innym, że ślub może być spełnieniem marzeńrównież kiedy jest kameralną, rodzinną uroczystością w ukochanym dla nich miejscu jakim są góry a dokładnie Tatry.

Zapraszam do oglądania niżej wybranego na blog materiału obrazującego dzień ślubu jak i zdjęcia z sesji plenerowej ślubnej. Na końcu wpisu możecie też zobaczyć jak ostatecznie został przygotowany materiał dla Elizy i Daniela w formie fotoksiążki rozmiaru 33×28 cm oraz otrzymany od nich prezent przeze mnie po naszej współpracy wraz z referencjami za co serdecznie raz jeszcze dziękuję.

A oto i wspomniana fotoksiażka w przykładzie kilkudziesięciu ujęć. Fotoksiążka oprawiona w płócienną okładkę z zadrukiem parzenicy, indywidualnie przygotowany zadruk rozkładówki. Fotoksiążka mająca 232 strony dla mnie wspaniałej przygody zapisanej na jej kartach!

Na koniec obiecane referencje i prezent, jakim mnie obdarowali po zleceniu Eliza i Daniel !

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj