Ciechanowiec i reportaż ślubny Kasi i Szymona

Reportaż ślubny w Ciechanowcu

Kasia i Szymon, reportaż z ich dnia ślubu pod koniec października to mieszanka niesamowitych zmian pogody. Było i wietrznie i słonecznie, byłą też burza w oddali a nawet i niezłe śnieżne anomalie. Teraz tak sobie myślę, że dokładnie taką samą pogodę mieliśmy podczas sesji ślubnej plenerowej w Hiszpanii a dokładnie w regionie Walencji. Sesja ta odbyła się w styczniu i choć powinno być około 18 stopni ciepła mieliśmy również i atak zimy, o tym jednak w kolejnym poście na blogu.

Niesamowite zmiany pogodowe w dniu reportażu Kasi i Szymona dodawały naprawdę sporej ilości adrenaliny. Oczywiście prze dawce emocji związanej z wydarzeniem tego dnia jakim był ślub powinno to podnieść panującą atmosferę poddenerwowania. Nic takiego jednak nie miało miejsca. Zarówno  w miejscu przygotowań Kasi jak i w domu Szymona panowała atmosfera jednak spokoju, pewnego wyciszenia, zadumy i oczekiwania. To niecodzienna sytuacja pokazująca jak bardzo świadomie oboje przezywali ten uroczysty dzień.

Możliwość uczestniczenia w ich uroczystości ślubu i przyjęcia weselnego w Ciechanowcu w Sali Bankietowej Szczęsny było dla mnie zwyczajnie przywilejem i zaszczytem – dziękuję.

Zapraszam do opowieści poprzez poniżej zamieszczone zdjęcia.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj