Sesja narzeczeńska o wschodzie słońca. Fotografia naturalna w sceneriach przyrody.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to przedsmak przed sesją ślubną ale również i wspaniała przygoda i pierwsze spotkanie z fotografem przyszłej pary młodej.Nie trzeba jechać ani do Warszawy, parków i wymyślnych miejsc oddalonych o dziesiątki kilometrów, można wyjść niemal poza własne miasteczko by wykonać zdjecia w pięknych sceneriach otaczających nas drzew, pól, łąk i domostw.

Przy okazji sesji z Edytą i Grzegorzem było by to o tyle trudne, daleki wyjazd, że rozpoczynaliśmy zdjęcia przed wschodem słońca licząc, że zagości na zdjęciach przy porannym przebudzeniu. Dość ciężkie, gęste chmury popsuły nam plany na takie ujęcia ale nie zniweczyły naszych planów na sesję.

Zapraszam do obejrzenia materiału dopiero co przygotowanego a publikowanego na 14 godziny przed początkiem mojej pracy w ramach reportażu ślubnego w dniu wesela Edyty i Grzegorza:)

Sesja ślubna

Oczywiście sesja narzeczeńska przed ślubem musi być zapowiedzią kolejnego wyzwania w ramach sesji poślubnej. Oczywiście już niebawem pierwsze zdjęcia pojawią się na moim fanpage, później na blogu. Sesja już jest zaplanowana i tym razem uciekniemy nieco poza naszą piękną Polskę.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj