Ślubne chwile Kasi i Mateusza – reportaż ślubny i sesja ślubna

Reportaż ślubny

Dzisiejszego dnia serdecznie chciałem zaprosić Was do poznania części ze zdjęć jakie wykonałem dla Kasi i Mateusza jako reportaż ślubny, następnie plenerowa sesja ślubna  Dla odmiany sesja ta odbyła się w normalnych ubraniach a nie strojach ślubnych;)

Etap przygotowań zarówno w domu Pana Młodego jak i Pani Młodej przebiegał w bardzo spokojnej atmosferze. Wykonywałem swoją pracę jak zwykle wtapiając się w otoczenie bohaterów tego dnia.

Reportaż z dnia ślubu to ciągłe szukanie punktu zaczepienie, to czerpanie z tego co dają nam zaistniałe sytuacje i momenty, to przenoszenie na zdjęcia emocji jakie wokoło mają miejsce. Nie do końca oczywiście to wszystko jest tak oczywiste i proste. Wykonanie reportażu wymaga jednak bardzo trzeźwego spojrzenia i dużej czujności wraz z przewidywaniem tego co za chwilę może nastąpić.

Sesja ślubna bez strojów ślubnych

Od dawna jestem zwolennikiem, że nie róbmy niczego na siłę i przeciwko sobie. Jeśli w dniu ślubu wszystko było owiane szczerością i autentycznością nie jest niezbędne ponowne zakładanie strojów ślubnych na sesję zdjęciową. Ta może być przecież dobrą zabawą i formą swoistego zwieńczenia etapu przeżywania ślubu ale nie koniecznie trzeba ubierać ponownie stroje ślubne jeśli w głębi serca tego nie chcemy;)

 

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj