Reportaż ślubny w Warszawie Karoliny i Piotra

Ślub i przyjęcie w Warszawie

Realizacja reportażu z uroczystości samego ślubu w USC była by niezmiernie trudnym tematem, jeśli nie było by realizacji innego zakresu prac choć by z etapu przygotowań czy przyjęcia.

To własnie te elementy w dużej mierze stanowią o tworzeniu opowieści z przebiegu wydarzeń tego dnia. To dzięki wprowadzeniu na etapie przygotowań, zakończeniu na przyjęciu możliwe jest zbudowanie ciekawej opowieści.

Ślub Karoliny i Piotrka wspominam jako bardzo spokojny w emocjach jakie miałem okazję obserwować pomiędzy nimi. Oboje spokojni, uśmiechnięci i szczęśliwi tym co miało nastąpić. Naturalność ich sposobu przeżywania chwil przygotowań, relacji z oczekującymi na nich gośćmi przed USC w Warszawie, szczere uśmiechy podczas przyjęcia w restauracji Bazyliszek. To wszystko wpływało na naturalny przebieg wydarzeń tego dnia.

Dziękuję Wam bardzo gorąco za możliwość uczestniczenia z Wami w tym dniu. Dziękuję za możliwość przeżywania tych wspaniałych chwil i uwieczniania emocji na zdjęciach ślubnych jakie realizowałem w ramach reportażu z tego dnia.

Zapraszam do krótkiej opowieści poniżej.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj