Sylwia i Karol – sesja ślubna we Włoszech

Sesja zdjęciowa zagraniczna we Włoszech – ślubna.

Czasy łatwe nie są do realizacji takich zleceń co nie oznacza, że nie jest to możliwe.

Sesję ślubna dla Sylwii i Karola realizowałem w lipcu 2020r. a była pewną namiastką niespełnionych planów i marzeń.

Spotkaliśmy się chwilę przed końcem 2019r. Na ich prośbę dość szybko przygotowałem plan i pomogłem w realizacji ślubu w przepięknej kaplicy we włoskiej wiosce, polski ksiądz do udzielenia sakramentu, miejsce na zakwaterowanie i przyjęcie dla najbliższych uczestników.

Wszystko udało się zaplanować i zarezerwować terminy w niecałe 3-4 tygodnie.

Plany dość szybko zaczął nam krzyżować COVID-19 i wprowadzane ograniczenia w podróżach. Pomimo, że okazał się realnym wyjazd a wszystkie zaplanowane elementy układanki ponownie zaczęły do siebie pasować to jednak strach i przerażenie wywoływane przez polskie media spowodowały, że najbliżsi Sylwii i Karola kategorycznie odmówili wyjazdu do Włoch.

Trochę na pocieszenie ale i ku spełnieniu części choć marzeń udaliśmy się na sesję zdjęciową. Miejsce noclegu było wybrane na wcześniejsze przyjęcie, tym razem korzystając z noclegów w tym miejscu Sylwia i Karol korzystając z basenu i patrząc na piękno lazurowego morza mogli wyobrażać sobie to, co było już na wyciągniecie ręki a czego zrealizować się jednak nie udało.

Ważne jednak, by choć w części marzenia jednak realizować!

Serdecznie zapraszam Was na chwilę oddechu i podróż w piękne zakątki Włoskich klimatów przy okazji sesji zdjęciowej Sylwii i Karola.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj