Dorota i Piotr swój dzień ślubu mieli w rocznicę Powstania Warszawskiego

Ślub w rocznicę Powstania Warszawskiego 1 sierpnia 2020r.

Dorota i Piotr dokładnie 1 sierpnia mieli swój ślub. W trakcie życzeń już po ślubie ucichły składane już wtedy życzenia, wszyscy zachowali powagę i uczcili ciszą bohaterskie czyny sprzed 76lat.

Od początku ten dzień był podniosły i pełen różnorodności. Z różnych przyczyn pojawiłem się na przygotowaniach u Doroty, później w mieszkaniu Piotra i ponownie udałem się do jego narzeczonej by kontynuować zdjęcia przed wyjazdem na liturgię mszy św.

Oboje byli uśmiechnięci i radośni. Nie czułem by się stresowali co jest rzadkością w takich dniach u klientów ślubnych. Potrafili i byli naturalni, pełni spokoju i swobody w trwających etapach przygotowań do ślubu ale i później też.

Po liturgii mszy św. przejechaliśmy do warszawskiej restauracji BOTHAUS.

Z uwagi na trwające obostrzenia i wciąż wielka niewiadomą co i jak będzie można lub nie z uwagi na COVID19 wszystko odbywało się niemal na świeżym powietrzu. Na stolikach do spotkań przy drinku obecne były preparaty do odstraszania komarów, było ich mimo to i tak sporo.

Reportaż ślubny.

Dla mnie wyzwaniem był fakt, jak poradzić sobie z przygotowaniem odpowiedniego doświetlenia w późniejszych godzinach zabawy.

Analizowanie szans i zagrożeń, możliwości i problemów to jeden z etapów, który zaprząta mi głowę za każdym razem gdy przybędę na miejsce przyjęcia weselnego.

Jak przygotować technicznie zabezpieczenia światłem, gdzie i jak umieścić go by nie przeszkadzało ale i jak rozwiązać problemy, których nie przewidziałem.

To m.in. dzięki temu późniejsze kadry z zabaw weselnych pokazują bawiące się osoby a nie tylko ich sylwety. Dzień ślubu do szczególny czas.

Reportaż ślubny w szczególności to również dokumentacja, fotograficzne obrazowanie wydarzeń lecz z pokazaniem osób w nich uczestniczących.

Mimo wszystko nie zawsze i tak udaje się o wszystkim pomyśleć ale szczęśliwie wysokie loty Piotra niemal jak przelot samolotów po niebie udało się również uchwycić.

Zapraszam do oglądania tego materiału, który mam nadzieję pozwoli wielu na odczytanie tych zapisanych chwil z życia Doroty i Piotra.

 

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj