Fotorelacja z dnia ślubu Kasi i Piotra

Fotorelacja ślubna z uroczystości Kasi o Piotrka – foto i wideo, współpraca.

Fotografowanie wydarzeń z dnia ślubu realizuję samodzielnie lecz dość często tuż obok mnie pracują osoby z ekip filmowych.

Kiedy przeglądałem niemal po roku zdjęcia z tego zlecenia, udało mi się dostrzec operatora z ekipy filmowców na zdjęciu w trakcie błogosławieństwa rodziców. Nie dostrzegam ich na zdjęciach, nawet trudno mi ich znaleźć pomimo, że zdjęć jest przygotowanych bardzo dużo z tego zlecenia.

Kiedy obsługa tak fotograficzną jak i filmową zajmują się osoby działające w tej branży i mające doświadczenie w swojej pracy, nie ma najmniejszego powodu obawiać się, że ekipy mogą ze sobą nie współpracować.
Realizując zlecenie obsługi fotograficznej gdy tuż obok pojawiają się osoby realizujące film to oczywistym jest, że tak ja jak i oni tworzymy materiały dla tych samych klientów. Nie ma powodu do wchodzenia sobie nawzajem w kadry czy nie ma zachowań, które  miały by wpłynąć na gorszą jakość materiału wideo czy zdjęć.

Pracując w tej branży od kilkunastu lat wiem doskonale, że dzień ślubu to nie poligon do walki z ekipą filmową a wspólna przestrzeń do wykonania swojej pracy w najlepszym wydaniu.

Piszę o tym, ponieważ często poszukiwane są firmy dające obie usługi w tzw. „pakiecie”.
Jest niewiele firm, które w takim pakiecie oferują obie usługi na wysokim poziomie jakościowym.

Często jest to niestety efekt tworzenia usługi dodatkowej do sprzedania – tak „przy okazji”.
Długo można by analizować te sytuacje. Zachęcam osobiście do poszukiwań i analizowania każdej usługi oddzielnie, do przeglądania portfolio usługodawcy i dokonywania wyborów w zgodzie ze swoimi oczekiwaniami a nie na zasadzie pakietu.

Specjalizowanie się w dziedzinie fotografii nie oznacza, że zatrudnienie 2 dodatkowych osób powoli mi na oferowanie usługi filmowania na wysokim poziomie jakościowym. Specjalizując się w fotografii koncentruję się wciąż na rozwoju w tym kierunku mojej pracy.

Wpis ten jednak ma na celu wspomnienia w postaci zdjęć Kasi i Piotrka jakie miałem okazję dla nich wykonać.

Majowa pogoda powitała mnie raz słońcem raz strugami deszczu lecz w niemal każdym momencie konieczności wychodzenia na zewnątrz chmury ustępowały słońcu. Niech to będzie wróżba i życzenia dla nich, by ich życie zawsze gdy trzeba iść dalej oświetlały ciepłe promienie słońca.

 

 

 

 

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj