Olga i Paweł – wymarzone i wyczekane wesele.

Wymarzone wesele Olgi i Pawła odbyło się w lipcu 2021r.

Czas ograniczeń jakie pojawiły się wraz z pandemią spowodował przesuwanie terminu zaplanowanego wesela na kolejne możliwe daty.

Sama umowa obejmująca również i sesję ślubną zagraniczną tym razem musiała ulec modyfikacji i zmianom, które były konieczne i dopasowane do zaistniałych możliwości w nowym terminie ślubu.

Kiedy pierwszy raz realizowałem ślub w drewnianym pięknym kościółku parafialnym św. Wawrzyńca w Gliniance pan młody oczekiwał wewnątrz na przyjazd narzeczonej.

Podobnie było i w dniu ślubu Olgi i Pawła. Po raz pierwszy zobaczyli się w strojach ślubnych wewnątrz kościoła. Tata Olgi prowadził ją do oczekującego przy ołtarzu Pawła.

Olga postawiła na przygotowania w swoim rodzinnym domu. Tutaj pojawił się fryzjer i wizażystka, tutaj odbyły się przygotowania druhen co niewątpliwie wpływa na ilość ciekawych wydarzeń jakie maja miejsce. Paweł przygotowywał się w części hotelowej sali Moderno, gdzie odbyło się przyjęcie weselne nowożeńców.

Serdecznie zapraszam na szersza tym razem odsłonę przygotowanego dla nich materiału w ramach fotorelacji (reportażu) z dnia ślubu.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj