Fotorelacja ze ślubu Magdy i Krystiana – reportaż ślubny

Fotorelacja z dnia ślubu – choć już minął rok! Reportaż ślubny.

Kiedy ostatnio spotkałem Magdę i Krystiana podczas tej samej uroczystości mszy św. chrzcili swoje dziecko, ja wówczas pracowałem wykonując zdjęcia dla Mileny i Bartka, których materiał ślubny również już publikowałem – tutaj możecie go obejrzeć.

Fotografia, szczególnie ta ślubna ma bardzo ważny aspekt, którego potwierdzeniem niech będzie i ten wpis. Fotografia z dnia ślubu powinna przetrwać próbę czasu, zdjęcia nie powinny ulec zapomnieniu a zapisane na nich wydarzenia dobrze, gdy pozwalają powracać wspomnieniami do tych chwil oglądającym.

Oczywiście, większość osób, która ogląda te zdjęcia tutaj na mojej stronie nie była na weselu u Magdy i Krystiana. To dlatego snując opowieść na poniżej zamieszczonych fotografiach we wpisach chcę przybliżyć te wydarzenia jakie pamiętam, które tak bardzo utkwiły mi w głowie.

Serdecznie zapraszam na krótką opowieść, wierzę, że dość treściwą i nie nudną dla każdego, kto zechce ją zobaczyć.

Niebawem również będzie ich materiał z sesji ślubnej plenerowej, ale na ta chwilę reportaż ślubny a nawet bardziej fotorelacja z dnia ślubu i wesela.

Miejsce liturgii mszy św: Wilczyska – Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Wilczyskach – Wola Mysłowska

 

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj