Czas przedświątecznych przygotowań – sesje świąteczne.

Sesje świąteczne to ostatnio dość modne zdjęcia w stylizowanym miejscu, najczęściej studio u fotografa.

W fotografii przede wszystkim cenię sobie sobie autentyczność i prawdę. Pomimo, że posiadam profesjonalne studio to jak większość fotografów nie przerabiam go na imitację bajkowego świata z uwagi na czas Świąt Bożego Narodzenia.
Często przerabiane są na ten cel pokoje w domach, aranżowane miejsca w studiach fotograficznych a wszystko, by wykreować magiczny klimat świątecznych chwil uczestników na zdjęciach.

Uważam, że ten czas to coś więcej niż tylko pewna wykreowana magia, nasze wyobrażenia i cudzy pomysł na tą wizję.
Aby udać się na taką sesję trzeba oczywiście dostosować swój wolny czas do zarezerwowanej godziny na sesję, współmałżonek i dzieci oczywiście również muszą być gotowi.
Pojawienie się w nowym miejscu może wzbudzać zachwyt urokliwą aranżacją lecz Wasz czas mija, trzeba sprawnie wykonać zaplanowane ujęcia bo kolejni klienci za chwilę przybędą na swoją sesję.
Realizowałem setki sesji ślubnych w studio, każda para w swoim zachwycie nad stylizacjami miała określony czas, ja bardzo sprawnie tworzyłem ujęcia i po godzinie witałem kolejnych klientów.
Chce jednak zaproponować Wam zgoła cos innego. Chce zaproponować Wam uwiecznienie Waszego czasu, Waszych przygotowań i wspólnych rodzinnych chwil, chce zaproponować Wam prawdziwą, piękną bo Waszą rodzinną fotografię w przedświątecznych etapach przygotowań.

Czy na czas ubierania choinki można zorganizować w domu obecność domowników i dzieci? Czy przygotowywanie pierników można wykorzystać jako czas takiej sesji, może lepienie pierogów? TAK i to TAK z wykrzyknikiem!
Otóż uważam, że to najlepszy czas na realizacje pięknej bo Waszej, rodzinnej opowieści w fotograficznym ujęciu również.
Postanowiłem pokazać Wam dwie takie realizacje u tej samej rodzinki. Jedna to rok 2020 a druga 2021. Oczywiście to tylko wybrane ujęcia z całej opowieści ale polecam je poznać a zainteresowanych taką realizacją zapraszam do kontaktu i umówienia się na Wasz termin spotkania ze mną w trakcie pięknych, rodzinnych przygotowań w Waszym domu.

 

Bohaterami poniższych zdjęć jest Martyna, Rafał i Matylda wraz z ich uroczym pieskiem Lodzia.
Dodam tylko, że jeśli uda nam się spotkać również i w 2022 r.  kolejnym bohaterem będzie jeszcze Marcel, któremu niedawno miałem przyjemność realizować zdjęcia z chrztu św.

 

Na początek ubieranie choinki, pierwszej w nowym domu – rok 2020.

A teraz czas przygotowań w 2021 r. jakim było wspólne rodzinne robienie pierników.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj