Ślubne wspomnienia z przyjęcia weselnego, sesji ślubnej Agnieszki i Edwina oraz chrztu Ewanka

Przyjęcie weselne w Gdańsku czyli Stary Maneż stał się miejscem weselnej zabawy Agnieszki i Edwina w dniu ich ślubu.

Reportaż z tego dnia rozpoczynałem już od wczesnych godzin porannych. Na chwile odwiedziłem dom rodziców Agnieszki, gdzie ona sama miała już wykonywany makijaż i fryzurę, tutaj też miał swoje przygotowania ich synek Ewan, którego chrzest był tuż po zaślubinach jego rodziców.

Ten dzień zapowiadał się już dość interesujący i pełen wyzwań, kiedy po raz pierwszy spotykałem się z Agnieszką i rozmawialiśmy o przebiegu planowanych wydarzeń.

Początkowo samodzielnie organizowane wydarzenie Agnieszka w ostatniej fazie postanowiła przekazać już Ewelinie z agencja.lebre

Wracając do tego czasu, wspomnień muszę przyznać, że ilość emocji i energii jaką miałem okazję obserwować fotografując wydarzenia w dniu ślubu, wystarczyły by na obdarzenie nie jednego wesela!

Agnieszka i Edwin byli po prostu szczęśliwi, byli naturalni w tym co robią i jak przeżywają te radosne chwile.

Doceniam to tym bardziej, że wcale nie jest łatwo pozbyć się towarzyszącego stresu tego dnia, jest on często wrogiem uzewnętrzniania emocji i nie pozwala w pełni przezywać radośnie tego dnia.

Podczas reportażu ślubnego u Agnieszki i Edwina nie zauważałem tego, byli autentycznie szczęśliwi.

Podczas mszy świętej tuż po ślubie odbył się chrzest ich synka Ewanka, dodatkowo kolejnego dnia po ślubie było kameralne przyjęcie z tortem już dla ich synka w ramach przyjęcia z okazji chrztu św.

Z Agnieszka i Edwinem nie mieliśmy zaplanowanej sesji ślubnej zdjęciowej. Okazało się jednak, że spotkaliśmy się na chwilę w Krakowie, gdzie odbyła się krótka i nieco inna sesja ślubna plenerowa na najwyższym z budynków Krakowa.

Serdecznie zapraszam do chwili odwiedzin poniżej zaprezentowanych zdjęć, które mam nadzieję choć w części zobrazują tą opowieść.

 

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj