Reportaże ślubne i sesje fotograficzne wykonuję w całej Polsce i za granicą, w Warszawie, Garwolinie i w każdym innym ważnym dla moich klientów miejscu.

Przy realizacji reportaży z dnia ślubu staram się opowiadać zdjęciami będąc dyskretnym obserwatorem, wyszukuję ważnych sytuacji i istotnych chwil.

Możliwość uczestniczenia w jednym z najważniejszych etapów życia moich klientów to ogromny przywilej tej pracy. To również ogromna odpowiedzialność i szczęście, to motywacja do pracy i radość z jej wykonywania. To mój sposób by praca była przyjemnością.

Poza zdjęciami z reportażu ślubnego realizuję dodatkowo sesje zdjęciowe. Tematyka sesji jest szczegółowo uzgodniona i omawiana tak by powstały materiał był niepowtarzalny. Sesje zdjęciowe w Polsce i zagranicą mogą mieć różną tematykę. Rozmowa przed jej realizacją podczas spotkania pozwala szczegółowo określić jej istotne elementy, motyw przewodni czy pasje klientów, którymi można przyozdobić całość realizacji. Wymarzone miejsca, tematyka przebiegu sesji, uczucia i miłość  – wszystko to i nieco więcej znajdzie się na wykonanych przeze mnie zdjęciach.

Dla kochających wyzwania realizuję sesje zdjęciowe zagraniczne. To spełnienie marzeń i wspaniała przygoda będąca na wyciągnięcie ręki.

W pełni przejmuję organizację i przygotowanie całości zlecenia lub dojeżdżam w uzgodnionym terminie do ustalonych na sesję miejsc.

Wspólnie z Wami zaplanujemy miejsce, klimat, koncepcję. Organizuję przeloty, przejazdy, zakwaterowanie; zabieram Was w podróż marzeń przy okazji realizacji zagranicznej sesji ślubnej.

Relacje jakie mam od klientów potwierdzają wyjątkowość takich sesji. Kilkukrotnie realizowałem sesje ślubne w Rzymie, Paryżu i Wenecji.  Odwiedzaliśmy już z moimi klientami przy okazji realizacji zdjęć region Cinquaterre, Genua, Verona i okolice jeziora Garda; Wiedeń i Londyn również pojawiły się już na wykonanych przeze mnie zdjęciach ślubnych. Nie są mi obce zakątki Sycylii, Toskanii czy Lizbony.

Pomimo, że najczęściej przy realizacjach zagranicznych pracuję we Włoszech to mam za sobą zlecenia również we Francji, Anglii, Austrii i Hiszpanii.

Do tej pory wykonałem ponad 20 zleceń ślubnych i narzeczeńskich zagranicznych, większość z nich w pełni organizując dla moich klientów i dbając o rozsądny budżet całego przedsięwzięcia.

Zapraszam na spotkanie w Warszawie lub w mojej pracowni w Garwolinie. Chętnie poznam Wasze potrzeby i oczekiwania by w pełni przedstawić moją ofertę współpracy.
Zapraszam do dalszego kontaktu emailowego i telefonicznego.

W ramach mojej pracy otrzymacie m.in.:

Standardowo do zleceń przekazywanych moim klientom przygotowuję BOX autorski. Oczywiście na dołączonej do niego pamięci USB znajdą się przygotowane zdjęcia w dużej rozdzielczości bez znaków wodnych i innych zabezpieczeń przed kopiowaniem. 

Istnieje możliwość przygotowania: albumów, książek, powiększeń portretowych, etc.
Do większosci realizacji przekazuję również opracowaną prezentację multimedialną.

Nie ograniczam ilości przygotowywanych zdjęć ale gwarantuję ich minimalne ilości przy każdym z wybranych wariantów obsługi.

Ceny za uługę reportażu ślubnego zaczynają się od 2000zł.

Do usługi reportażu w dniu sesji może być wykonana krótka sesja zdjęciowa w cenie, lub może być to dodatkowo zamówiony pakiet zlecenia.

Realizacja sesji ślubnych następuje w innym dogodnym terminie i miejscu w Polsce i za granicą

BOX autorski

BOX autorski to zestaw wybranych fotografii, które mają swoją kolejność ułożoną tak, by oglądając je można było wrócić wspomnieniami do pięknych chwil z wydarzenia jakie fotografowałem.

Całość poza fotografiami stanowi duże drewniane pudełko z obiciem materiałowym wraz z przygotowanym miejscem na pamięć USB gdzie znajdują się pliki cyfrowe wykonanych zdjęć i prezentacja multimedialna. 

Bon rabatowy jaki znajdzie się również wewnątrz pozwala na samodzielne wybranie i zamówienia odbitek ze zdjęć lub powiększeń.

FORMAT ODBITEK 18X25 CM

20-40 WYEDYTOWANYCH ZDJĘĆ

PIERWSZA OPOWIEŚĆ Z DNIA ŚLUBU

PAMIĘĆ USB 

ELEGANCKIE DREWNIANE PUDEŁKO

BON RABATOWY