Ada i Kamil – reportaż ślubny

pierwsze_001

Zapraszam do szerszej odsłony zdjęć wykonanych w ramach reportażu dla Ady i Kamila w drugiej połowie lipca.
Swoją pracę rozpoczynałem na kilka godzin przed ustalonym czasem liturgii św., która odbywała się w kameralnym i jednocześnie zabytkowym kościółku w Starej Miłosnej. Przyjęcie weselne odbywało się w restauracji Sulbin nieco oddalonej od świątyni w Sulbinach.
Ada i Kamil podobnie jak duża ilość moich klientów z ostatnich zleceń w tym sezonie i sezonie w poprzednim roku, zdecydowali się na uwiecznienie swojego dnia tylko w postaci fotografii jakie dla nich wykonywałem.  Jest to niezmiernie odpowiedzialna sytuacja ale i ogromne zaufanie jakim zostaję obdarowany. Bardzo miło wspominam te zlecenia szczególnie w sytuacjach, kiedy mam okazję jednak pokazać i uwiecznić nieco więcej niż tylko obraz uchwyconych momentów na fotografiach. Od początku bieżącego sezonu wszyscy moi klienci otrzymują bowiem coś więcej, co pozwala im wspominać te ważne i niezapomniane momenty jakie przeżywają w dniu swojego ślubu i liturgii udzielając sobie sakramentu małżeństwa. Mówię tutaj o prezentacjach multimedialnych z elementami fotokastu. Wycinek prezentacji z części liturgii mszy świętej jest zamieszczony na końcu tego wpisu.
Warto bym zaznaczył w tym miejscu fakt, że niemal wszystkie utwory wykorzystane w tej części prezentacji to wykonywane na żywo utwory przygotowane w celu upiększenia uroczystości ślubu Ady i Kamila.
Tymczasem zapraszam do oglądania szerokiej odsłony materiału zdjęciowego z reportażu ślubnego wykonanego dla bohaterów niniejszego wpisu.  Z Adą i Kamilem spotkamy się jeszcze niedługo przy okazji publikacji zdjęć z sesji ślubnej plenerowej wykonanej dla nich w pięknej i romantycznej Wenecji – to jednak niebawem.

Na koniec zapraszam do wspomnianej prezentacji w formie fotokastu.

Przykładowy wycinek prezentacji – fotokastu.

Fotograf ślubny Warszawa

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj