Ola i Michał – reportaż i rzymska sesja.

Mając na uwadze kończący się 2014 rok czas na lekkie podsumowania.
Był to kolejny wspaniały rok w czasie którego miałem okazję spotkać wielu wspaniałych ludzi, ludzi którzy zaufali mi i powierzyli wykonanie dla nich pamiątki z tak ważnego wydarzenia  jakim jest własny ślub.
Zdjęcia Oli i Michała są pewnym reprezentantem wykonywanych zleceń ponieważ bardzo często wykonując zdjęcia jestem jedynym, którego zadaniem jest uwiecznić te chwile. Praca bez ekipy realizującej nagranie wideo nie jest wcale łatwiejsza bo dochodzi stres związany z faktem, że poza mną nikt innych tych najważniejszych chwil nie utrwala a przez to nie mogę pozwolić sobie nawet na minimalny błąd czy nieuwagę.

Tym bardziej doceniam fakt, ogromnego zaufania jakim zostaję obdarzony przy nawiązaniu współpracy z moimi klientami za co serdecznie dziękuję.

Dodatkowym argumentem wyboru materiału zdjęciowego Oli i Michała jako tych kończących 2014 w ramach blogowego wpisu jest fakt, że przy okazji wykonywania sesji zdjęciowej w Rzymie spędziłem w ich towarzystwie moje 40 urodziny.

Zapraszam do sporej odsłony materiału z dnia ślubu Oli i Michała oraz z wykonanej dla nich sesji zdjęciowej w Rzymie.

Dla niecierpliwych poniżej krótka opowieść w ramach autorskiego wyboru 32 ujęć :) później już niemal 150 zdjęć …

Oczywiście proponuję nie omijać poniższej prezentacji 32 zdjęć gdyż znajdą się tutaj zdjęcia, których nie będzie poniżej (oczywiście nie wszystkie).


Fotograf ślubny Warszawa

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj