Emilia i Łukasz – wspomnienia z 5 lipca.

W dniu kiedy wykonywałem reportaż z dnia ślubu Emilii i Łukasza miałem i swoje własne wspomnienia z mojego ślubu sprzed 17 lat. Ponieważ tym razem była to sobota to czas rocznicy ślubu spędziłem w pracy.

Postanowiłem tym razem wszystkie prezentowane zdjęcia w tym wpisie zmienić na zdjęcia w wersji cz-b co po przygotowaniu zdjęć w kolorze niby nie jest trudne ale lepiej takie przygotowanie robić od samego początku obróbki.
Zależało mi jednak na tym, by zaprezentować materiał w tej wersji kolorystycznej i mocniej zwrócić uwagę przekaz zdjęcia w czym kolor potrafi nieco przeszkadzać.

Jako skróconą wersję tej opowieści proponuję materiał zdjęciowy poniżej w formie slajdów wykonany na zapleczu całej przyjęcia weselnego czyli w kuchni. Bohaterem będzie tutaj pani Halinka.

Choć Emilia i Łukasz zamieszkują moje okolice to ślub odbywał się w rodzimych stronach Emilii czyli w Serocku. Przyjęcie weselne odbyło się w Firleju słynącym z letnich możliwości odpoczynku. Tutaj też została zrealizowana ślubna sesja zdjęciowa w kilka dni po ślubie.

Z Emilią i Łukaszem mieliście też już okazję się zapoznać kiedy prezentowałem wykonaną dla nich sesję narzeczeńską na moim blogu.

Fotograf ślubny Warszawa

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Ostatnie wpisy