Sesja ślubna zagraniczna w Paryżu.

Zgodnie z obietnicą choć z lekkim opóźnieniem zapraszam wszystkich chętnych na podróż do Paryża przy okazji prezentacji zdjęć z sesji Klaudii i Seweryna.
To była wyjątkowa sesja biorąc pod uwagą ich wytrwałość, silny wiatr i totalny chłód jaki panował 13 października w Paryżu był ogromnym utrudnieniem przy realizacji zdjęć. Doszło  w końcu do spożycia “wspomagaczy” by choć odrobinę było cieplej ale i to nie za bardzo pomagało, choć przyznać muszę nawet te tanie wina francuskie są bardzo smaczne;)
Ostatecznie sesja zakończona w bardzo trudnych warunkach pogodowych, do końca miałem poczucie braku odpowiednio dużej ilości dobrego materiału. Szczęśliwie była to tylko moja obawa bo materiał na warunki jakie mieliśmy jest wg mnie bardzo dobry zaś Klaudia i Seweryn stanęli na wysokości zadania za co im bardzo gorąco dziękuję.

Paryż to naprawdę cudowne miejsce na zagraniczną sesję ślubną, trzeba go pokochać i na pewno można się tutaj odnaleźć. Klaudia i Seweryn chcieli wersjęParyża nieco bardziej nowoczesnego, stąd pominęliśmy kilka miejsc, które w poprzednich miejscach na moich realizacjach sesji się pojawiały, Tutaj można pozwolić sobie na dowolność planu realizacji sesji zdjęciowej – kto więc kolejny zechce się wybrać na zdjęcia do Paryża ze mną? :)

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Ostatnie wpisy