Emocje, radość i ślub Magdy i Tomka

Zapraszam na kolejny wpis na moim blogu. Często jest tak, że nie mamy pomysłu jak zorganizować własne przyjęcie weselne, jak przygotować naszą uroczystość ślubną. Obecnie dla tych, którzy mają w planach ślub cywilny powstała wspaniała alternatywa organizacji takiej uroczystości w miejscach poza urzędem stanu cywilnego. Alternatywą stają się piękne śluby na zewnątrz tuż przy sali przyjęcia weselnego. Takich uroczystości w ostatnim sezonie miałem okazję fotografować kilka, można również zaplanować i zorganizować całość uroczystości wewnątrz na sali, gdzie później odbywa się uroczystość przyjęcia weselnego.

Tak właśnie zrobili Magda i Tomek, przybyli goście na salę weselną Magnacka położona w niedalekiej odległości od Warszawy tuż przy Zalewie Zegrzyńskim mieli możliwość w kameralnym klimacie uczestniczyć w ich uroczystości bez pośpiechu, stresu, bez konieczności przejeżdżania z miejsca do miejsca. Dodatkowo zarówno Magda jak i Tomek przygotowywali się również w tym samym miejscu, piętro wyżej.

Cała uroczystość naznaczona była wciąż obecnymi uśmiechami, radosnymi spojrzeniami i wspaniałą zabawą gości weselnych. Moja praca jako fotografa była zarówno trudna jak i bardzo łatwa. Trudność polegała na ilości różnorodnych sytuacji, które niemal w tym samym czasie należało uchwycić i pokazać. Ułatwieniem jednak były właśnie te sytuacje, to, że goście nie dostrzegali mojej obecności nawet pytając się później pary młodej, czy oby fotograf był i czy robił zdjęcia. Zdjęć oczywiście jest dostatecznie sporo, dla mnie jednak najważniejszym jest fakt, że dokonując szybkiej selekcji zdjęć na potrzeby tego wpisu na blogu jestem z nich po prostu bardzo zadowolony.

Zapraszam więc do oglądania.

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj