Zdjęcia we Włoszech, sesja ślubna. Fotograf ślubny Warszawa

Zdjęcia ślubne we Włoszech

Dzisiejszego dnia chciał bym zaproponować mały przedsmak dopiero co zakończonego materiału jaki wykonałem we Włoszech dla Kasi i Karola. Materiał szczególny bo poza sesją zdjęciową we Włoszech na wybrzeżu liguryjskim również i sam ślub miał miejsce w pięknej Vernazzie.

Oczywiście reportaż z tego uroczystego dnia zwieńczonego uroczystą kolacją w Monterosso również niebawem zaprezentuję na moim blogu.
Swój początek całej wyprawy ja miałem w Warszawie na lotnisku a Kasia i Karol w Gdańsku. Spotkaliśmy się już na miejscu, tutaj z uśmiechem przy akompaniamencie smakowitych aromatów włoskich dań, kaw, miejsc zaplanowany był wspaniały ślub a kolejnego dnia sesja zdjęciowa poślubna w urokliwych zakątkach Ligurii.
Zapraszam na mały przedsmak w postacie 21 zdjęć ale jeszcze jako zdjęcia cz-b, by nieco bardziej pozwolić się Wam delektować tym materiałem, który na koniec również pokażę w wersji kolorowych ujęć.

Jako fotograf ślubny podejmuję się wielu ciekawych przedsięwzięć związanych z tematyką ślubną, tutaj również miałem okazję w kilku momentach trochę się udzielać ale o tym w kolejnych wpisach na blogu.

Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj