Pułtusk nad Narwią czas odwiedzić w dniu ślubu Natalii i Artura

Zapraszam do odsłony zdjęć z dnia ślubu jakie miałem okazję realizować w Pułtusku dla Natalii i Artura.

Przygotowania w niedalekich odległościach obojga narzeczonych na początku dnia i ucieczka poza miasto do domu rodziców Pani Młodej. Domu, jaki znajduje się z dala od miejskiego zgiełku i tłocznych ulic.

Powitała nas (bo wraz ze mną jechali koledzy filmowcy) szutrowa droga. Później piękna polna dróżka jaką pamiętam z dziecięcych lat. Jechaliśmy pośród pięknych pól i łąk pokrytych kolorowymi polnymi kwiatami. Gdyby tylko nie trzeba było za chwilę zacząć pracy to można było poczuć się jak na letnich wakacjach.

Szybko odnaleźliśmy zagubiony pośród łąk i pól dom Pani Młodej i przystąpiliśmy do pracy.

Takie dni często są spowite zdenerwowaniem. W domu rodziców Natalii jednak był stoicki spokój i rodzinna atmosfera. Tata Natalii wciąż próbował wpłynąć na nią, by ta poszła zrobić sobie kilka chociaż zdjęć w małym poletku ziemniaków.

Najwyraźniej były chlubą gospodarza :)

Tak czy inaczej czas płynął, przybył w końcu i sam Pan Młody.

Uśmiech i radosne twarze obecnych gości, wyprawa do Bazyliki Zwiastowania Najświętszej Marii Panny do Pułtuska na mszę św.

Po tym wszystkim w akompaniamencie pięknej muzyki skrzypcowej odbyły się życzenia i przejazd do Dworu na Narwią.

Wszelkie umyte pięknie błyszczące samochody dojeżdżały na miejsce okryte sporą warstwą kurzu polnej drogi.
Zapraszam do oglądania poniżej wybranych zdjęć z tej uroczystej chwili dnia ślubu a na koniec również i zdjęć z sesji zdjęciowej w plenerze.

Na sesję zdjęciową nowożeńcy wybrali się już do mnie, wspólnie pojechaliśmy w kierunku Kazimierza Dolnego choć w nim samym zjedliśmy tylko na koniec pracy wyśmienite gofry ;)

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj