Reportażowe spotkanie w Celestynowie na ślubie Kamili i Adama – fotograf ślubny zaprasza.

Reportaż z dnia ślubu

Kamila i Adam swój ślubny uroczysty dzień w pełni spędzili w jednej miejscowości. W niedalekiej odległości od Warszawy jest małą miejscowość, Celestynów. Oboje zresztą pochodzili z Celestynowa gdzie odbyły się przygotowania, uroczystość liturgii mszy świętej jak i przyjęcie weselne w uroczym miejscu jakim jest Dwór Radzin.

Już od samego początku podczas mojej wizyty u Adama odczuć można było dość luźną, swobodną ale radosną atmosferę. Nie było stresu i napięcia związanego z wydarzeniami tego dnia. Każdy szczegół niezbędny do zachowania rytmu dnia został zapisany w harmonogramie godzinowym planu dnia. Opóźnienie w przybyciu świadka Adama nie spowodowało najmniejszego nawet stresu, jeśli już to uśmiechy i żarty, radość na twarzy Adama.

W domu Kamili podobnie, spokojnie czy swobodnie :) Kamila wraz ze swoją świadkową ale i siostrą jednocześnie radośnie oczekiwały na przyjazd Adama. Tata odpoczywał na podwórku, wszystko szło bardzo rytmicznym planowym tempem. Wszystko w bardzo radosnej, podniosłej ale przede wszystkim spokojnej atmosferze.

Sesja ślubne plenerowa

Z Kamilą i Adamem mamy do wykonania jeszcze sesję zdjęciową w plenerze. Niestety ich obowiązki w pracy, później niesprzyjająca pogoda spowodowały konieczność odsunięcia terminu realizacji zdjęć. To oczywiście jeszcze przed nami i mam nadzieję, będzie to równie radosna i piękna sesja.

Fajnym dopełnieniem dnia ślubu, była pogoda. Ciepły powiew wrześniowego wiatru pozwolił również na przejście pary młodej po mszy św. na pieszo wraz ze swoimi gośćmi. Podczas przyjęcia weselnego bez kłopotów goście mogli opuszczać salę by prowadzić rozmowy na świeżym powietrzu.

Zapraszam do obejrzenia poniżej zamieszczonych zdjęć.

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj