Olga i Adrian naturalnie ślubne emocje.

Emocje i ślub

Olga i Adrian od samego początku okazywali niesamowicie szczerze swoje emocje, Olga nieco bardziej pokazywała jak bardzo każda chwila pozwala jej się radować.

Etap przygotowań to dwa różne światy. Adrian spokojny i wyważony w decyzjach, Olga spontaniczna, uśmiechnięta i wciąż oczekująca tak bardzo momentu spotkania ze swoim narzeczonym.

Realizując etapy przygotowań tak u narzeczonego i narzeczonej faktycznie często obserwuję dwa różne światy, światy rożnych zachowań i emocji a jednocześnie tak ze sobą powiązane, światy dwojga rożnych osób, które mają od tego dni wspólnie podążać drogą małżeństwa.

 

Oczywiście etap przygotowań to głównie moje wejście w świat tych osób, poznanie ich i ich najbliższych przy okazji już wykonywanych zdjęć zauważonych sytuacji i zdarzeń. Pozwalam i daje się poznać również im, poznać jako człowiek i fotograf by z pełną swobodą mogli przeżyć swoje wspaniałe chwile bez stresu o to, kim jest i jak będzie pracował ich fotograf.

Pomimo, że Olga i Adrian mieli pomysł na różne ciekawe sesje ślubne ostatecznie tuż po ślubie wykonaliśmy sesję zdjęciową plenerową w okolicznych miejscach. Jak to już bywa najważniejsze były ponownie ich pozytywna energia i szczere emocje, które potrafili okazywać.

Zapraszam do oglądania zdjęć z ich uroczystości w ramach reportażu ślubnego jak i zapraszam do zobaczenia zdjęć z sesji, które są na końcu tego wpisu.

 

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Ostatnie wpisy