Sesja narzeczeńska, spotkanie dwojga zakochanych i wspólne chwile pośród jabłoni.

Sesja narzeczeńska

Serdecznie zapraszam do obejrzenia kompletnego materiału zdjęć z sesji narzeczeńskiej Ani i Mariusza.

Często w moich ofertach pojawia się formuła o minimalnej ilości zdjęć, ta zawsze jest przekraczana gdyż wychodzę z założenia, że materiał ma być wykonany kompleksowo. Dotyczy to zarówno sesji ślubnych, narzeczeńskich jak i zleceń reportażu ślubnego. Dla mnie czas jaki określam na wykonanie zlecenia ma być wystarczającym by z każdym wypracować określoną ilość ujęć, nawet jak ktoś przed obiektywem czuje się mało komfortowo.

Wówczas nieco więcej czasu poświęcam wypracowaniu pewnego klimatu do sesji, znalezienia wspólnej relacji, zaufania po to by na zdjęciach pojawiły się prawdziwe emocje.

Z Anią i Mariuszem spotkaliśmy się tuż przed zachodem słońca kiedy promienie lekko oświetlały scenerię bardzo ciepłym światłem kończącego się dnia. Oboje nieco zestresowani bardzo szybko zapomnieli o tym, pozwolili sobie na chwilę oddechu pośród pięknej scenerii i dziękuję im za to bardzo.

Zapraszam do poznania efektów tej sesji, sesji gdzie na 56 prezentowanych zdjęć aż 23 to zdjęcia wykonywane dość leciwym rosyjskim obiektywem tak, by podkreślić efekt pewnej nostalgii i uroku miejsca, czasu i ich dwojga wraz z ich emocjami:)

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Ostatnie wpisy