Reportaż ślubny Eweliny i Michała

Reportaż ślubny realizowany w dniu ślubu, zdjęcia które uwielbiam.

Oczywiście fotograficznie reportaż to częstokroć opowieść zobrazowana na mniej niż 10 ujęć odpowiednio edytowane co do kolejności w jakiej prowadzoną narracją opowiadają poruszany temat.

Ślubny reportaż może być również w taki sposób potraktowany, tyle tylko, że to nieco inna sytuacja pracy na zlecenie klientów dla których praca realizowana w ramach reportażu ma dać efekt zdjęciowy nie tylko obrazujący ten dzień ale też i dokumentujący całokształt wydarzeń, przebieg sytuacji, pokazujący obecnych i uczestniczących gości.

Pracując w tym dniu mam ogromny przywilej obserwowania wydarzeń jakie mają miejsce, emocji jakie się pojawiają a wszystko dodatkowo mam za zadanie pokazać na zdjęciach.

Kiedy pojawiam się na kolejnym zleceniu tego typu i okazuje się, że pośród obecnych zaproszonych gości jest nie kilka a kilkanaście osób, z którymi w przeszłości miałem okazję również już się spotkać przy okazji mojej pracy to daje mi to ogromną radość. Ta radość to poczucie, że wykonywana praca jest postrzegana tak, że innym jako fotograf w tym najważniejszym dniu jestem polecany i rekomendowany.

Za te rekomendacje, polecenia i zaufanie dziękuję!


brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Ostatnie wpisy