Asia i Czarek i wizyta na Podkarpaciu

Sezon ślubny i fotograficzny 2023 podąża swoim tempem zaś na blogu powoli koniec sezonu 2022.

Dziś serdecznie zapraszam Was do chwili odwiedzin i spędzenia czasu przy okazji wspomnień fotograficznej opowieści z dnia ślubu Asi i Czarka.

Postanowiłem tym razem pokazać ową opowieść, fotorelację jako zdjecia czarno białe. Zasadniczo moi klienci otrzymują materiał w kolorze, sporadycznie pojedyncze klatki czasami dodaję jako cz-b choć bardzo rzadko.

Powód jest bardzo prosty bo pomimo, że łatwiej uzyskać zadowalający efekt końcowy jako zdjęcie cz-b to jednak z kolorowego ujęcia wykonać ten zabieg można zawsze, odwrotnie jest dużo trudniej wrócić do kolorowego ujęcia mając tylko plik cz-b.

Mam jednak przekonanie, że dużo łatwiej odczytać przekaz i opowieść na zdjęciach pokazanych w czarno-bieli, gdzie kolor często odwraca uwagę niewprawionemu oku.

Październikowe śluby to często spore wyzwanie dla fotografa w kwestii światła, jest dużo trudniej niż w okresach letnich czy wiosennych, niemniej jednak to piękny czas i bardzo często pomimo krótkiego dnia, bywają to dni ciepłe i słoneczne.
Podobnie było i w dniu ślubu Asi i Czarka choć „zamówiona pogoda” ostatecznie zmieniła się w deszczowe powitanie pary młodej jeszcze chwilę przed rozpoczęciem liturgii mszy św.

Zapraszam do małej opowieści z ich ważnego, uroczystego dnia ślubu i wesela.

 

 

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj