Czas na oddanie zlecenia, czyli zdjęcia ślubne wędrują w świat.

Oddanie materiału ze zlecenia fotografii ślubnej.

Po wykonaniu zlecenia ślubnego, fotografii ślubnej przychodzi upragniony czas oddania i odbioru materiału przez klientów. Tym razem zlecenie gotowe chwilę oczekuje na odbiór więc postanowiłem nieco przybliżyć efekt końcowy przygotowanego materiału.

Jest to materiał zdjęciowy wykonany podczas ślubu Justyny i Piotra w dniu 2 lipca 2016 r. Ponieważ już w trzecim dniu po ślubie wykonaliśmy sesję zdjęciową ich materiał przeskoczył niektóre zlecenia nawet z maja czekające w kolejce do obróbki.

U mnie jest tak, że dopiero po zakończeniu zlecenia, często wykonaniu sesji plenerowej, materiał wędruje do przygotowania. Tym samym sprawna realizacja sesji ślubnej przyspiesza czas niezbędny do przygotowania materiału.

 

Torba, to ona najczęściej skrywa całość materiałów do oddania.

Wykonana z materiału estetyczna i wytrzymała mam nadzieję z czasem posłuży do codziennych zakupów.

BOX autorski, pamięć USB

Wewnątrz samej torby w materiale Justyny i Piotra znajdziemy fotoksiążkę w ilości 180 stron oprawioną w płócienną okładkę zabezpieczoną obwolutą, materiał zdjęciowy w ramach mojego BOXu autorskiego w pudełku, które mieści równocześnie kartę z pamięcią USB, oczywiście płyty DVD z plikami.

Sam materiał zdjęciowy w formie odbitek to zdjęcia formatu 18×25 cm. Są one ponumerowane gdyż kolejność ich oglądania została przeze mnie narzucona.

Gdyby w zleceniu Justyny i Piotra nie była przygotowywana fotoksiążka, wówczas odbitki na papierze były by w oryginalnych kolorach. Zależy mi bowiem na tym, by klienci w momencie odbioru zdjęć mogli od razu zweryfikować jakość obróbki kolorystycznej zdjęć. Jeśli jednak do zlecenia od razu jest zamawiany album tradycyjny lub fotoksiążka to materiał ten często przygotowuję własnie jako zdjęcia czarno-białe.

 

Karta pamięci, mieszcząca się na spodzie pudełka ze zdjęciami BOXu autorskiego pozwala od razu na obejrzenie wszystkich przygotowanych plików ze zlecenia. Po podłączaniu jej do komputera lub telewizora można również obejrzeć prezentację multimedialną w jakości filmu FullHD z podkładem dźwiękowym wzbogaconą urywakami ścieżki dźwiękowej np. z przysięgi małżeńskiej.

W sumie małe pudełko skrywa w sobie sporą ilość niespodzianek i materiału, wystarczy na zapełnienie kilku godzin wieczornego czasu w gronie rodziny czy znajomych.

Płyty DVD i BluRay

Na karcie pamięci USB faktycznie przyjemnie przegląda się materiał w formie plików, można jednak go bardzo łatwo skasować i utracić, przekazuję więc dlatego wciąż pliki na płycie DVD a w niektórych zleceniach również na płycie BR. Tutaj poza standardowymi rozmiarami znajdą się też pliki w pełnej rozdzielczości tak z reportażu jak i z sesji zdjęciowej. Jeśli przygotowywana była fotoksiążka jak w tym zleceniu również i jej projekt będzie na tej płycie zarchiwizowany. Trwałość plików na płycie BluRay jest bowiem kilkukrotnie większa niż na płytach DVD.

Fotoksiążka

Sama fotoksiążka to indywidualnie przygotowywany produkt. Kolor okładki, personalizacja poprzez zadruk okładki, rozbiegówki, przygotowanie obwoluty – wszystko w zgodzie z oczekiwaniami klientów.

Zadaniem obwoluty jest zabezpieczenie okładki i oczywiście dodatkowe spersonalizowanie samej fotoksiążki. Łatwo ją wymienić kiedy ulegnie zniszczeniu chroniąc okładki samej fotoksiążki.

Oczywiście nie chce byście zapomnieli kto wykonał dla Was zlecenie, wizytówki też się znajdą w przekazanym materiale.

To oczywiście nie wszystko a jedynie ten namacalny wizualnie materiał. Dodatkowo do każdego zlecenia są przygotowane strony internetowe z galerią przekazanych plików zdjęć. Każdy, którzy otrzyma dane do logowania może obejrzeć Wasze zdjęcia a nawet zrealizować zamówienie na odbitki, powiększenia itp.

Klienci otrzymują dodatkowo kod rabatowy pozwalający na wykonanie kolejnych 100 odbitek w formacie 15x21cm w ramach ceny zlecenia.

Zamówione odbitki zostaną przygotowane już kolejnego dnia do odbioru lub przesłane kurierem.

 

 

brak komentarzy
Komentarz

Twój adres e-mail nigdzie nie będzie publikowany. Pola oznaczone są wymagane *

Zapraszam skorzystaj z ponizszych

Info

Portfolio

Rezerwuj